Луцький перевізник вважає розірвання договору несправедливим

Фото: ілюстративне

Директор ТзОВ "АТП Луцьк" Олег Колеснік вважає рішення луцького міськвиконкому щодо розірвання договорів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах №№ 14, 31, 47 необ′єктивним.

Про це він розповів у коментарі ІА "Конкурент".

На думку Олега Колесніка, якщо вже карати когось за незадовільну роботу, то потрібно карати або усіх, або нікого.

Нагадаємо: через порушенням умов договору на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах №№ 14, 31, 47 міськвиконком ухвалив рішення розірвати договір з перевізником АТП "Луцьк".

Як зазначив директор ТзОВ "АТП Луцьк", потрібно з'ясувати, чому склалася така ситуація.

"Чому ті самі перевізники, ті самі водії, які працювали задовільно, чомусь починають працювати погано. На мою думку, не я повинен звітувати, а начальник управління транспорту", – зазначив він.

Що стосується численних скарг на маршрут № 47, то тут, зі слів перевізника, є багато об'єктивних і суб'єктивних причин.

"А може, люди скаржаться на 47-ий маршрут, бо там немає жодної критої зупинки? Не може такого бути? Щоб почекати маршрутку 5-10 хвилин, в них немає змоги, де зупинитися. Вони стоять під дощем з парасолькою. Це не жах? Це управління транспорту! Воно про людей дбає? Воно на це дивиться? Винуватий у цьому перевізник? Таких факторів є багато", – зазначив Олег Колеснік.

Також директора ТзОВ "АТП Луцьк" повідомив, що далі діятиме відповідно до законодавства.

"Рішення виконкому вважаю несправедливим", – резюмував перевізник.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
06.09.2017 16:16
Переглядів1909
Коментарів4
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
07:22
07.09.2017
водій маршрутки
Судячи по його словам винні начальник управління транспорту, ненакриті зупинки, дощ. А з його сторони порушень нема. Можливо справжнє його призвище Петросян.
21:50
06.09.2017
Лучанин
Клоуни роби свою роботу нормально, найма нормальних водіїв.
21:08
06.09.2017
Олександр
А чому пан Колеснік не разказує про маршрут № 14, який з травня взагалі не їздить. По графіку має їздити 4 рази вранці і 4 ввечері. Люди їдуть з ГПЗ і Львівської в 3 поліклініку, працівники госпіталя Ветеранів війни, працівники Руни, школярі, всі їдуть з пересадкою на Возєднані, дітей в садочок на ГПЗ і Львівську також везуть з пересадками. Це просто жах, ви поговоріть з людьми яких я перерахував, зайдіть в 3 поліклініку і запитайте в реєстратурі про 14 маршрут - вам будь хто розповість. Люди готові писати листи, підписувати петиції судитися і свідчити проти цього перевізника. В понеділок подзвонив до їхнього диспетчера(0663513015) запитав про графік, диспетчер сказав "Зараз уточню і перезвоню вам", прочекавши годину знову звоню а мене вже "вибиває", я в чорному списку у них. Дзвоню з іншого номера гудки йдуть, з мого вже недозвонитися. Потім мені розказали що це в них така практика, незадоволених вносять в чорний список щоб незаважали, я неодин такий.
19:31
06.09.2017
Чернишевський
5-10 хв. Розсмішив до сліз.... 50, 60, 1 год 10хв., не раз стільки чекав на КРИТІЙ зупинці біля ТАМ- ТАМу. Розірвати договір вже давно пора, і скласти з нормальним добросовісним перевізником.
останні новини
21-10-2018 20-10-2018 19-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг