На Волині виникли проблеми з ремонтом вентиляцій і димоканалів

Однією із причин виникнення аварій під час використання газу у побуті є несправність та невідповідність вимогам нормативних актів систем димовідведення та вентиляції.

Про це зазначив начальник управління Держпраці у Волинській області Ростислав Стасько, – повідомляє прес-служба структури.

"З початку 2017 року посадові особи управління перевірили 19 комунальних підприємств області, виявили 165 порушень нормативних актів, до адміністративної відповідальності притягнули 23 особи, з яких 5 керівників підприємств. Під час перевірок виявлено, що графіки технічного обслуговування і ремонтів димових та вентиляційних каналів не збігаються з фактичним виконанням робіт, прилади для перевірки тяги димовентканалів не проходять перевірку, не укомплектовано служби з перевірки димовентканалів працівниками", – зазначив Ростислав Стасько.

Також начальник управління зауважив, що акти перевірки технічного стану димових та вентиляційних каналів не вчасно передаються в службу ПАТ "Волиньгаз", особливо це стосується об'єднань співвласників багатоквартирних будинків та органів самоорганізації населення.

Головам райдержадміністрацій спільно з органами місцевого самоврядування доручили зобов'язати власників, балансоутримувачів житлових будинків області забезпечити вчасне надання актів перевірки технічного стану димовентканалів у ПАТ "Волиньгаз", а також здійснити заходи щодо їх ремонту.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
13.09.2017 13:13
Переглядів700
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
20-07-2018 19-07-2018 18-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг