"Надають переваги одним виборцям і дискримінують інших", – політолог про округи в Луцьку

Депутат Луцької міської ради Андрій Покровський зареєстрував проект рішення на чергову сесію 27 вересня, який передбачає додаткову фінансову підтримку округів, що не мають свого представника в місцевій раді.

"Це дуже хороша ініціатива, це найпростіший спосіб, як можна досягти справедливого розподілу коштів і реально стимулювати громадян до більшої активності, щоб вони зверталися до міської ради напряму, до інших депутатів, але щоб вони знали, що є певна сума коштів і що вони не будуть обділені у порівнянні з іншими територіями міста", – прокоментував рішення політолог, голова Центру політичного аналізу та виборчого консалтингу Михайло Наход.

Ведуча ток-шоу Протилежний Погляд LIVE Галина Падалко поцікавилася в експерта, чи може бути так, що проект депутати не підтримають.

"Якщо проект рішення не матиме підтримки, то це означатиме, що міська рада і депутати не належно піклуються про всіх громадян. Вони надають певні переваги одним виборцям і в той час дискримінують інших", – зазначив Наход.

Зі слів політолога, мотивувати депутатів до негативного голосування можуть якісь особисті абміції, мовляв, не вони проявили цю ініціативу, а хтось інший, якась внутрішня конкуренція тощо. Прикриватися можна й партійною позицією, браком коштів у бюджеті і так далі, – запевнив Михайло Наход.

"Політичний чинник дуже часто грає негативну роль у просуванні різного роду конструктивних рішень, я особисто не розумію позицію депутатів, коли йде хороша ініціатива, а її завалюють, а потім придумують собі виправдання і в ЗМІ пошивають в дурні громадян", – розповів політолог.

"Я вважаю, перелік тих, хто не проголосує за це рішення, потрібно висвілити у ЗМІ", – додав депутат Луцької міської ради Микола Яручик.

Він додав, що проект рішення є справедливим.

"Я обов′язково буду голосувати за нього. У кінцевому результаті користь отримають лучани, а я підтримую будь-яке рішення, яке принесе користь місту", – наголосив депутат Луцькради.

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ ПРО ОКРУГИ БЕЗ ДЕПУТАТІВ

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
16.09.2017 14:00
Переглядів877
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-07-2018 22-07-2018 21-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг