У Волинському онкодиспансері з'явився новий гастрофіброскоп (фото)

Передача гастрофіброскопа Волинському обласному онкодиспансеру від БФ "СТОПРАК" відбулася у вівторок, 19 вересня.

Сучасний апарат фірми "Olympus" поповнив матеріально-технічну базу онкодиспансеру завдяки благодійним коштам самих пацієнтів медичного закладу та застосуванню прозорого адміністрування внесків.

Станом на 17 вересня цього року на рахунку БФ зафіксували 735 263 гривень, з яких на потреби закладу використали 696 728 гривень. Проте нещодавно із ладу вийшов старий гастрофіброскоп і кошти з фонду були витрачено на новий апарат "Olympus GIF E3".

Головний лікар Людмила Бубенова

Головний лікар закладу Людмила Бубенова повідомила, що на обліку в диспансері знаходиться близько 800 хворих, які хворіють цією патологією. І після того, як вийшов із ладу старий пристій, до БФ "СТОПРАК" одразу звернулися за допомогою.

"Тепер ми маємо можливість якісно обстежувати хворих із патологією шлунку та хворих із раком яєчника. За рік ми проводимо близько 2 тисяч обстежень гастроскопії. Це допоможе ефективніше призначати лікування та досягати кращих результатів у лікуванні", - повідомила головний лікар та подякувала благодійному фонду.

Співзасновник благодійного фонду "СТОПРАК" Сергій Адамчук

Своєю чергою співзасновник благодійного фонду "СТОПРАК" Сергій Адамчук звернув увагу на те, що Волинський обласний онкодиспансер став першим в області медзакладом, який офіційно та підзвітно приймає благодійні внески через благодійну організацію із підписанням відповідного договору та встановленням електронного терміналу.

"За півроку, починаючи з березня, ми співпрацюємо. Орієнтовна сума надходжень - близько 100 тисяч гривень в місяць. Вже вдалося закумулювати понад 735 тисяч гривень, частина з яких пішла на реагенти, витратні матеріали та 414 781 гривня – на придбання нового обладнання", - прозвітував співзасновник БФ.

Також додав, що для вдалого функціонування онкодиспансеру на рік потрібно витрачати близько 5 мільйонів гривень. І через брак цих коштів обійтися без благодійних внесків неможливо.

Лікарі запевняли, що з новим приладом зможуть здійснювати огляд у важкодоступних місцях та продемонстрували справність установки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: КУДИ ЙДУТЬ БЛАГОДІЙНІ ВНЕСКИ ОНКОДИСПАНСЕРУ НА ВОЛИНІ

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
19.09.2017 17:10
Переглядів1534
Коментарів3
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
01:19
20.09.2017
Експерт
http://www.globalmedica.com.ua/endoskopicheskoe-oborudovanie/gastrofibroskop-olympus-gif-model-e3#2-характеристики -- Цена: 362500.00 uah Производитель: Olympus (Япония). А Стопрак його купив за 414 тисяч 781 гривню. Але і 6 учасників торгів було, і кращу ціну обрали...а по факту маємо те, що маємо. Ще є питання?
00:59
20.09.2017
Цікавий
"...Насправді, це перше обладнання, яке куплене реально за кошти пацієнтів цього закладу. Без жодних комісій і відкатів..." А всі попередні з комісіями і відкатами?А БФ Стопрак працює безвозмєздно? Хтось в це вірить?
09:15
20.09.2017
крапочка над і
0
0
Це раніще ще було відомо, що відсоток від адміністрування для "СТОПРАКУ" становить 5 % від усіх надходжень за місяць. Витрати на обслуговування терміналу взяв на себе благодійний фонд.
останні новини
22-07-2018 21-07-2018 20-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг