"Луцькспецкомунтрансу" видали ліцензію на захоронення відходів у Брищі

КП "Луцькспецкомунтранс" звернулося до Національної комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, з проханням про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності із захоронення побутових відходів.

У результаті засідання НКРЕКП дала згоду.

Відтак "Луцькспецкомунтрас" отримав ліцензію на право провадження господарської діяльності із захоронення побутових відходів за місцем провадження господарської діяльності із захоронення побутових відходів: Волинська обл., Луцький р-н, с. Брище.

Нагадаємо: відповідно до вимог статті 11 Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з захоронення побутових відходів, суб'єкти господарювання, які провадять господарську діяльність із захоронення побутових відходів на полігонах та звалищах, повинні привести свою господарську діяльність у відповідність із вимогами.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
20.09.2017 14:17
Переглядів622
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-10-2018 16-10-2018 15-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг