Розповіли, скільки отримав бюджет Луцька з оренди комунальних приміщень

На вересень 2017 року сума сплати за оренду комунальних приміщень становила 1,6 мільйона гривень.

Начальник відділу управління майном міської комунальної власності Алла Грабко розповіла про наповнення бюджету міста від оренди комунального майна. Про це вона розповіла 20 вересня під час засідання "бюджетної" комісії.

Зі слів Алли Грабко, відділ у своїй роботі керується положенням про оренду майна міської комунальної власності, яке встановлює порядок надання і методику розрахунку орендної плати. За даними на 1 вересня в оренді перебуває 31 тисяча 965 метрів квадратних, укладено 423 договори оренди, зокрема є 41 договір на приміщення загальною площею 9 тисяч 95 метрів квадратних, який укладений з органами влади і які сплачують орендну плату 1 гривню в рік. Окрім того, є 88 договорів, які укладені з громадськими організаціями, частина з яких керується пільгами відповідно до закону.

"Відповідно до положення, сесія має право надавати пільгу ГО й іншим орендарям. Найчастіше це неприбуткові ГО. Станом на вереснь наповнення бюджету від оренди приміщень становить 1,6 мільйона гривень", – повідомила Алла Грабко.

Заслухану інформацію депутати взяли до відома.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
20.09.2017 12:15
Переглядів581
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-10-2018 16-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг