У Луцьку шукатимуть орендарів, які неефективно використовують комунальні приміщення

Депутат Луцькради пропонує перевіряти, як використовують комунальні приміщення орендарі.

Є комунальні приміщення, які орендуються на пільгових умовах громадськими організаціями, а насправді використовуються іншими. Про це сказав депутат Луцькради Павло Данильчук 20 вересня під час засідання "бюджетної" комісії.

"Думаю, варто зініціювати виїзне засідання щодо таких приміщень і подивитись, хто там їх використовує", – сказав Павло Данильчук.

Начальник відділу управління майном міської комунальної власності Алла Грабко сказала, що вони час від часу обходить всі приміщення, які місто здає в оренду.

"Ми знаємо, що є приміщення, які неефективно використовуються. Проте є організації, які дуже ефективно використовують свої приміщення", – сказала Алла Грабко.

Врешті депутати доручили відділу управління майном міської комунальної власності надати інформацію про випадки (якщо є) невикористання за призначенням комунального майна, яке здається в оренду.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
20.09.2017 12:25
Переглядів851
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
16-10-2018 15-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг