#Сім_сорок. Коли твій мотиватор – пенсіонер

У тролейбусі чоловік поважного віку із милицею розповів історію, яка змусила мене усміхнутися, знітитися і захопитися:

"Знаєте, я сам захоплюся вивченням іноземних мов", – розповідає чоловік незнайомій пасажирці, але я й сама слухаю цю бесіду.

"А ви не смійтеся, воно в житті допомагаєте! Ось днями пішов до банку пенсію отримувати. А мене просять підійти до банкомату для самообслуговування. Як він працює, я не тямлю, а біля жінки-консультанта юрба народу", – продовжує пенсіонер.

"Та я не розгубився. Кажу: "Lady! Excuse me! Can you help me? I am a foreigner (Пані! Перепрошую! Ви мені допоможете? Я іноземець)", – у цей момент я не просто слухаю, а повертаюся обличчям до пасажира з милицею... Навіть не так! Я із роззявленим ротом повертаюся обличчям до пасажира з милицею. Чули б ви його вимову! Вона була неймовірна, неначе в диктора. Крім мене ще з надцять пасажирів обернули голови.

Опісля той починає говорити фрази німецькою, а потім розповідає історію, як його сплутали з москвичем завдяки характерному для росіян акценту.

Виходила з тролейбусу і тішилася, що є такі пенсіонери. Веселі, інтелігентні, винахідливі. Такі, які мотивують.

Автор:Тетяна ГРІШИНА
* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
21.09.2017 07:40
Переглядів802
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
09:31
21.09.2017
лучанка
прикольний дідусь, із почуттям гумору.
останні новини
22-07-2018 21-07-2018 20-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг