На Гнідавському цукровому заводі нечистоти планують перетворювати на біогаз

Представники фірми "Adverio RNK" та Гнідавського цукрового заводу, погодивши із закордонними фахівцями, зокрема з Голландії, Франції, Ізраїлю та Бельгії, підготували проект, завдяки якому заводу вдасться забезпечити процес безвідходного виробництва.

Проект передбачає впровадження експлуатаційних установок на відстійниках, що дозволить продукувати із нечистот електричну та теплову енергію, добрива та воду, – інформує прес-служба заводу.

Перший етап реалізації проекту планують втілити вже до весни 2017 року. Він передбачає забезпечення можливості продукування біогазу з відходів виробництва та подальшого його використання на установках заводу.

Відходи виробництва біоетанольного заводу більше не скидатиметься на поля фільтрації. Про це директор підприємства Юрій Проник заявив ще під час громадських слухань у серпні цього року. На території заводу вже розміщений величезний резервуар для мелясної барди. До того ж акціонери Гнідавського цукрового заводу уклали відповідні договори із найбільшими сільськогосподарськими виробниками, які забиратимуть відходи виробництва біоетанольного заводу, адже це цінне органічне добриво. На підприємстві кажуть, що рішення із резервуаром тимчасове, адже у перспективі будівництво біогазового котла, що дозволить зробити виробництво біоетанолу безвідходним.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
21.09.2017 11:50
Переглядів741
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
16:58
21.09.2017
українка
хороші плани
останні новини
18-07-2018 17-07-2018 16-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг