Спостерігачі ОБСЄ відвідали Управління патрульної поліції Луцька (фото)

Спостерігачі місії ОБСЄ відвідали Управління патрульної поліції у місті Луцьку.

Про це повідомляється на сторінці патрульної поліції у мережі Facebook.

Зі слів заступника начальника управління Дмитра Хмарука, серйозною проблемою для Луцька є нестача особового складу, через що зменшилась кількість екіпажів, які обслуговують місто.

"Якщо спочатку патрулювало 15 екіпажів, то нині їх в середньому 4-5. Звісно, є різні причини переходу в інші структури чи звільнень, але люди разом з тим мають розуміти, що вони приходили на службу, тож мають самовіддано її нести", – сказав він.

Спостерігачі ОБСЄ цікавились гучними затриманнями, резонансними розкриттями та співпрацею з іншими правоохоронними органами й державними установами. Також запитували про якість технічного обслуговування автомобілів, матеріальне забезпечення управління і наявність пального.

Також Дмитро Хмарук зазначив, що УПП у м. Луцьку перебуває на першій позиції серед інших управлінь за показником відмов від неправомірної вигоди: задокументовано 9 випадків відмови від неправомірної вигоди, у частині випадків вже є рішення судів.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
21.09.2017 14:15
Переглядів517
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-07-2018 21-07-2018 20-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг