У Луцьку здійснили перерахунок субсидій

Департамент соціальної політики здійснив перерахунок субсидії на наступний термін з травня 2017 року у повному обсязі. Перерахунки житлових субсидій за серпень 2017 року за середньозваженими значеннями нормативів здійснено автоматично в повному обсязі.

Про це повідомляє прес-служба Луцької міської ради.

Станом на 1 жовтня 2017 року у місті Луцьку перерахунку потребують більше 40 тис. домогосподарств. На сьогодні департамент формує списки громадян для подання запитів в ДФС, ПФ. Надіслано 30 запитів в ДФС на 1533 осіб.

Також переглянути рішення щодо непризначення субсидій на наступний період з травня у зв`язку із наявністю заборгованості.

Секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт зауважив, що держава продовжує боргувати кошти за надані житлові субсидії. Його обурення викликав й факт, що у Луцьку заборгованість зі субсидій становить 157 мільйонів гривень, а у Вінниці ця сума всього 15 тисяч гривень.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
26.09.2017 15:38
Переглядів993
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
24-10-2018 23-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг