Опалювальний сезон "Луцьктепло" зустрічає з арештованими рахунками

На ДКП "Луцьктепло" виникла критична ситуація із заборгованістю і заблокуванням рахунків, розблокувати які можливо через реструктуризацію боргів.

"Луцьктепло" не встигло виграти одну справу у суді, коли ж до виконання рішення суду виник новий арешт. Про це розповіла директор ДКП "Луцьктепло" Валентина Малютіна 27 вересня під час засіданняя сесії Луцькради.

Із її слів, підприємство увійшло в опалювальний сезон з арештованим рахунком. Ситуація критична, а через арешт списуються кошти з рахунку підприємства і невиплачена зарплата за липень. Також існує величезний борг за пільгами і субсидіями.

"Арешт рахунку зупинив реалізацію проекту Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР). Нами не сплачена комісія на рахунок євробанку, не виплачено підряднику за проведені роботи. У зв'язку з цим ЄБРР перестав з нами співпрацювати", – повідомила Валентина Малютіна.

Як повідомила вона, існує дві дати для розрахунку: 15 березня і 15 вересня. У вересні провести платежі не вдалося, тому ЄБРР порадив вийти із цієї ситуації через договір-доручення.

Реструктуризація заборгованості, яка передана "Луцьктеплу" їхніми контрагентами ще раніше, це непряма заборгованість "Луцьктепла".

Як пояснила Валентина Малютіна, єдиний шлях погашення заборгованості – реструктуризація на 5 років. Також деякі моменти договору реструктуризації дадуть можливість зняти арешт з рахунку.

"Прошу дати згоду на укладення договору реструктиризації", – сказала Валентина Малютіна.

Депутат Павло Данильчук зауважив, що виносити важливий проект рішення за годину до сесії – не нормально. І поцікавився, хто був ініціатором такої терміновості.

"У профільного заступника є бачення, що реструктуризація боргів дасть можливість розблокувати рахунки", – пояснила Валентина Малютіна.

Погодження договорів про реструктуризацію заборгованості перед НАК "Нафтогаз" за спожитий газ підтримали.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
27.09.2017 14:46
Переглядів777
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-10-2018 20-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг