Поновити Вусенко на посаді секретаря Луцькради повинен Пустовіт (документ)

Поновлювати Юлію Вусенко на посаді секретаря має голова міської ради, або той, хто виконує його обов'язки, тобто Григорій Пустовіт. Таке постановив Львівський апеляційний суд.

Про це пише ІА "ВолиньPost".

Раніше Державна виконавча служба у Волинській області звернулася до апеляційного суду за роз'ясненнями - хто саме має виконувати рішення суду по поновленню на посаді Юлії Вусенко. Львівський апеляційний суд, розглянувши звернення, постановив - поновлювати Вусенко на посаді має голова міської ради, або той, хто виконує його обов'язки.

Тобто тепер чітко визначена посадову особа, яка має виконати рішення суду, або понести кримінальну відповідальність за відмову виконувати це рішення.

Нагадаємо: 2 червня завершився розгляд справи "Вусенко проти Пустовіта", яку 15 березня з порушенням законів України усунули з посади секретаря міськради. Суддя вирішила, що Юлію Вусенко мають поновити на посаді та скасувала розпорядження про її усунення.

У постанові судді Луцького міськрайонного суду Валентини Пушкарчук зазначається, що Юлію Вусенко поновлять на посаді секретаря Луцької міської ради з 16 березня.

Проте секретар міськради Ігор Поліщук зазначив, що у справі буде подана апеляційна скарга. Він зауважив, що прохання про визнання незаконним рішення міськради про обрання Ігоря Поліщука секретарем суд не задовольнив. Тому Ігор Поліщук залишається чинним секретарем міськради і виконувачем повноважень міського голови. Він наголосив, що суд чітко вказав: відмовити в задоволенні позовної вимоги про визнання рішення про обрання Ігоря Поліщука секретарем міськради недійсним. Справа повинна бути вирішена по суті в апеляційному суді.

Також депутати Луцькради не підтримали виконання рішення суду щодо поновлення Юлії Вусенко на посаді секретаря.

Після цього секретар ради Ігор Поліщук сказав, що ухвала судді Луцького міськрайонного суду щодо виключення з мотивувальної частини абзацу, де обов'язки щодо поновлення Юлії Вусенко на посаді було покладено на міську раду, є недійсною. Тож на ухвалу була подана апеляційна скарга.

4 липня, відбулося засідання у Львівському апеляційному адміністративному суді.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
29.09.2017 12:08
Переглядів1067
Коментарів2
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
22:26
29.09.2017
Юродивий
Зараз Львівський апеляційний суд даватиме ще одне оз"яснення: хто такий голова міської ради, адже в законодавстві існує тільки посада міського голови.
17:08
29.09.2017
Феміда
По ходу Контмніум грошей не пожалів!!! Таке чудити ...., волосся дибом стає!!!
останні новини
23-06-2018 22-06-2018 21-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг