"Все, зараз і без напруження": роботодавці скаржаться на молодь

Молоде покоління, влаштовуючись на роботу без досвіду та навичок, прагне одразу отримувати велику зарплату не докладаючи зусиль. Про це говорили під час прес-конференції, яку 29 вересня за участі підприємців влаштували у Волинському обласному центрі зайнятості.

Його очільник Роман Романюк розповів, що нині на Волині брак кадрів робітничих професій. Велика потреба у працівниках в сфері торгівлі та послуг. Центр зайнятості готовий навчати безплатно персонал робітничим професіям, однак бажаючих не так багато.

Співвласниця мережі луцьких кав'ярень, що спеціалізуються на випічці, Юлія Грицюк підтверджує, що знайти персонал стає все важче.

"Коли ми відкривали перший заклад, то я підібрала людей за два тижні. А нині ми готуємося до відкриття четвертого закладу, і я досі ще підбираю людей. За особистісними якостями нам підходить одна людина з двадцяти, яка приходить на співбесіду. Не скажу, що потрібні кваліфіковані люди. Ми беремо молодь, із спеціалізованих училищ, молодь 17-18 років (хоча досі ставили обмеження з 20 років). Найголовніше, аби людина була відкрита, бажання навчатися і мотивацію навчитися. На жаль, такої молоді все менше. Та, яка чогось хоче, дивиться на сусідню країну, де платять в рази більше. Відповідно, збирає речі і їде на заробітки в Польщу, можливо і на нелегальну роботу. Тож ми працюємо через центр зайнятості, навчаємо людей і беремо вмотивованих", - зазначає Юлія Грицюк.

Роман Романюк підтверджує, що працювати з молоддю не легко, оскільки це особи максималісти, хочуть "сьогодні, вже і зараз", докладаючи не багато зусиль.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
30.09.2017 10:00
Переглядів1228
Коментарів2
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
21:13
05.10.2017
The First
ну понятное дело ... платить копейки и хотеть что б человек работал ... не смешите ... платите как в Польше потому что там эта работа хотя бы нормально оплачивается ... если что то разбилось или не заплатили клиенты то всё на персонал деребанят и высчитывают и мало того у нах заведения стремятся открыться как можно раньше и закрыться как можно позно .... и ещё не платить при этом деньжат
19:39
03.10.2017
Заробітчанин
Пішли на ...!То бляха краще отримувати копійки, але працювати на благо дядько і тьотьок, а роки втрачати, ниють вони, що на них не хочуть працювати, зробіть так щоб на вас хотіли працювати! Нитіки!
останні новини
23-06-2018 22-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг