Прилуцька сільрада проголосувала за об'єднання з Луцьком

Депутати Прилуцької сільської ради ухвалили позитивне рішення щодо добровільного об'єднання територіальних громад Луцької міської ради та Прилуцької сільської ради.

Позачергове засідання сесії відбулося 29 вересня. Про це ІА "Конкурент" повідомив консультант з правових питань Асоціації міст України Волинського регіонального відділення АМУ Валентин Малиновський.

З 12 присутніх депутатів сільської ради 8 проголосували за. Троє депутатів утрималося, голова Прилуцької сільради виступив проти. Зі слів Валентина Малиновського свою позицію він чітко не пояснив.

"Позиція голови мене дивує. Було перше рішення, яке він свого часу заветував. Потім відбулося громадське слухання, на якому більшість виступила "за", жодного "проти" і лише дехто "утримався", то знову не враховувати думку громади і бути проти...То я не розумію: він (сільський голова - "Конкурент") громаді служить, чи кому він служить?", - дивується Валентин Малиновський.

Поки що отримати коментар сільського голови Валентина Арчибасова не вдалося.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: ПРИЛУЦЬКЕ ХОЧЕ ОБ'ЄДНАТИСЯ ІЗ ЛУЦЬКОМ

Якщо сільський голова не накладе вето на це рішення, то процедура об'єднання наступна: створюється робоча група за участі депутатів Луцької міської та Прилуцької сільської рад. Вони напрацьовують проект рішення та план організаційних заходів щодо об'єднання. Далі протягом 60 днів тривають громадські обговорення цих документів. Опісля сільська та міська ради мають схвалити напрацьовані документи. Потому документи скеровують до Волинської облдержадміністрації, яка має надати відповідний висновок. Коли це стається, то ухвалюється остаточне рішення про об'єднання в єдину громаду. Надалі відбувається звернення до Центральної виборчої комісії, яка має призначити вибори.

Якщо ж ні і буде вето, то для його подолання потрібно 2/3 голосів депутатів.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: ОБ'ЄДНАННЯ ЛУЦЬКА З ПРИМІСЬКИМИ СЕЛАМИ: ВАРТО ЧИ НІ (ФОТО)

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
29.09.2017 16:42
Переглядів1404
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
24-10-2018 23-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг