Vox populi: що думають лучани про подарунки вчителям (фото)

В Україні 1 жовтня відзначатиметься День працівників освіти. Цього дня школярі дарують своїм вчителям квіти та щирі привітання, влаштовують святкові концерти. Батьки дякують мудрим наставникам за їх нелегку працю та терплячість і теж дарують... але не завжди квіти.

Тож напередодні свята ІА "Конкурент" поцікавилось у лучан, як потрібно вітати учителів та чи доречно дарувати подарунки.

Наталія

Вважаю, що вітати вчителів потрібно. Квіти, цукерки… Головне, щоб подарунок був щирим, від душі. Ми теж дарували вчителям подарунки, і це нікого не зіпсувало. Нам же також приємно отримувати подарунки, правда? А зарплата у вчителя в Україні – ви ж і самі знаєте…

Наталія і Ліля


Ми не проти подарунків вчителям. І не тільки вчителям. Що дарувати? Хто на що спроможний.

Олена

Я ставлюсь негативно до подарунків вчителям, викладачам. Я вважаю, що вчитель робить свою роботу, відповідно отримує за це заробітну платню. А подарунки – це щось із розряду хабарів, і тому вважаю, що вони не потрібні абсолютно.

Катерина Іванівна

Вчитель заслуговує не тільки на вітання, а на велику повагу, пошану, любов. Я вважаю, що поганого нічого немає. Я проти усіляких подарунків, але вітати потрібно обов'язково.

Ірина

Учні і батьки це роблять по бажанню. Подарунки, думаю, не треба, а квіти ми завжди дарували

Лучанка

Достатньо привітати квітами. Квіти, цукерки чи шоколадку. Дорогих подарунків не потрібно дарувати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: VOX DEI: ЧИ ВАРТО ВЧИТЕЛЯМ ДАРУВАТИ ПОДАРУНКИ У ДЕНЬ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
30.09.2017 21:30
Переглядів6292
Коментарів2
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
16:33
01.10.2017
Ольга
Лікарі теж отримують заробітну плату))) Але чомусь вітання отримують не тільки у день медичного працівника. Якщо вчителя привітали букетом квітів і цукерками у його професійне свято, то в цьому немає нічого кримінального!
18:43
01.10.2017
Гандзя
2
0
Цукерки і квіти - не кримінал. А як щодо різних сертифікатів та інших подарунків?
останні новини
23-06-2018 22-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг