Луцький комбінат хлібопродуктів модернізується

"Луцький комбінат хлібопродуктів №2", який було визнано банкрутом, передано в оренду "Чортківському комбінату хлібопродуктів".

За словами директора "Чортківский комбінат хлібопродуктів" Петра Стефаняка, підприємство збережено, але для нормальної роботи потребує залучення коштів, - пише Національний промисловий портал з посиланням на УкрАгроКонсалт.

Нині в підприємство вже вкладено певні ресурси, щоб почати співпрацю з товаровиробниками. З березня цього року працівники КХП №2 отримували заробітну плату в національній валюті, а відрахування до Пенсійного фонду не здійснювалися, тому на підприємстві склалася складна фінансова ситуація.

У подальшому планується інвестувати до 3 млн грн для забезпечення продуктивної роботи підприємства. Також планується підвищення рівня заробітної плати до 10 тисяч гривень у наступному році. Ще 1 млн грн потрібно для ремонту ємностей, в яких зберігається борошно.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
04.10.2017 17:30
Переглядів986
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-10-2018 20-10-2018 19-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг