Суд остаточно "виселив" "Інтер-атлетику" з луцької синагоги

Cуд зобов'язав ФСТ "Динамо" звільнити приміщення Синагоги по вул. Данила Галицького, 33 та повернути приміщення пам'ятки архітектури та містобудування національного значення за актом приймання-передачі.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

Рівненський апеляційний господарський суд 03 жовтня 2017 задовольнив апеляційну скаргу прокуратури Волинської області на рішення господарського суду щодо підприємства "Спортивний комплекс ФСТ "Динамо" Волинської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства "Динамо України", фізичної особи-підприємця про зобов'язання звільнити приміщення та повернути його за актом прийому-передачі.

Підставою для захисту інтересів держави слугувало те, що підприємство "Спортивний комплекс ФСТ "Динамо" незаконно передало в оренду підприємцю частину приміщення пам'ятки архітектури та містобудування національного значення – Синагоги по вул. Данила Галицького, 33, не маючи жодних повноважень та правових підстав.

Підприємець у приміщенні пам'ятки площею 194,3 кв.м облаштував спортивний клуб "Інтер-атлетика".

За результатами судового розгляду, орендаря зобов'язав звільнити та повернути приміщення пам'ятки архітектури та містобудування національного значення – Синагоги Адміністрації Державного історико- культурного заповідника у м. Луцьку за актом приймання-передачі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "ДИНАМО" ЧЕРЕЗ СУД ПРОСЯТЬ ЗВІЛЬНИТИ ПРИМІЩЕННЯ СИНАГОГИ У ЛУЦЬКУ

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
06.10.2017 16:05
Переглядів458
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
20-07-2018 19-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг