Відсутність паспорта в дитини віком від 14 років - причина не отримати субсидію

Якщо громадянин досяг 14-річного віку й не виробив паспорт та ідентифікаційний код, це завадить родині отримати субсидії на опалювальний сезон.

Про це розповіла заступник директора департаменту соціальної політики Луцької міської ради Тетяна Корецька,– повідомляє ІА "Волинські Новини".

Відповідно до закону "Про єдиний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус" кожен громадянин України, який досяг 14-річного віку, зобов'язаний отримати паспорт громадянина України. Паспортні дані використовуються для нарахування субсидій.

Зі слів Тетяни Корецької, для того, щоб відбулося нарахування субсидії, громадянам бажано повідомляти свої паспортні дані у департамент соцполітики у будь-якій зручній для них формі. Якщо у домогосподарстві зареєстровані особи, які досягли 14-річного віку й ще не виробили паспорт, то з цим не варто зволікати.

"Зараз іде перерахування субсидій на опалювальний період 2017-2018. Домогосподарствам, у складі яких є зареєстровані особи, чиї персональні дані не відповідають вимогам законодавства, неможливо здійснити розрахунок субсидії на цей період, тож громадянам бажано повідомляти свої паспортні дані. Можна телефоном", – зазначає Тетяна Корецька.

Також вона додає, що до конкретної дати прив'язки немає, однак бажано це зробити якнайшвидше.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "ЗИМОВА"СУБСИДІЯ: УСЕ, ЩО НЕОБХІДНО ЗНАТИ (ІНФОГРАФІКА)

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
10.10.2017 14:33
Переглядів2541
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
20-07-2018 19-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг