У Луцьку обрали переможця конкурсу проектів "Школи лідера – 2017" (фото)

У Луцьку Громадянський рух "Cвідомі" та Студентська Рада Волині визначили переможця конкурсу проектів, проведеного серед учасників "Школи лідера – 2017".

Про це йдеться на сторінці Громадянського руху "Cвідомі" у мережі Facebook.

На школі було оголошено конкурс проектів, учасникам якого потрібно було розробити та представити свій унікальний проект на один із напрямків (освіта, побутова корупція, медицина, чесні вибори). В останній день школи команди захищали свої ідеї.

Переможцем став проект "ІСС" (інструкція студентського самоврядування), який, на думку журі, є найбільш затребуваним серед студентського активу.

Представники громадянського руху "Свідомі" Павло Павлюк, Христина Назар, Михайло Наход та найактивніші учасники школи, які проявили високу самоорганізацію та вміння налагоджувати контакти для досягнення спільної мети, зокрема Віталік Сніжко, Світлана Стеренчук, Сашко Кондратюк, Марія Поліщук, Андрій Данилюк, обговорювали подальшу співпрацю та етапи реалізації проекту.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
11.10.2017 10:41
Переглядів767
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
15-08-2018 14-08-2018
Вибір редактора

Рейтинг