Життя на візку

Як часто ми помічаємо щоденні проблеми людей з особливими потребами? Як в Луцьку та в Україні загалом піклуються про людей з інвалідністю та чи сприяє держава створенню умов для їх комфортного життя?Як привернути увагу влади до вирішення нагальних проблем та надання реальної допомоги в реалізації елементарних потреб людей із обмеженими фізичними можливостями?

Відповіді на ці та інші запитання дивіться цієї п'ятниці, 13 жовтня, о 19:45 на телеканалі "Нова Волинь" та на офіційному сайті програми "ПротилежнийПогляд.Укр".

Команда ток-шоу "Протилежний Погляд LIVE" провела соціальний експеримент, в якому показала щоденні психологічні бар'єри та фізичні перешкоди, які змушенні долати люди з інвалідністю.

Отож, запрошуємо ЗМІ до висвітлення цієї теми, аби привернути увагу влади до гострих проблем суспільства.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
12.10.2017 20:00
Переглядів861
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
08:09
13.10.2017
Роман
Держава нічого не робить для неповносправних громалян України.Якби зібрати всі зарплати державних чиновників і їхніх жінок які працюють в соціальній політиці ,то за ці зарплати не маленьки - можна забеспечити усіх неповносправних інвалідів усім необхідним . Крім того хочу зазначити що візки коштують по 35 000 гривень і це таємниця ,а в інтернеті по 3000 тисячі гривень,ро при тому що вони не потрібні інвалідам тому що не яквсні і цей хлам теж потрібно чекати по 12-20 місяців.працівники соціальної політихи проїдають більше коштів ніж самі інваліди отримують.- парадігма.
останні новини
23-06-2018 22-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг