Люди з інвалідністю: соціальний експетиримент від "Протилежний погляд Live" (відео)

Сьогодні, 13 жовтня, у програмі "Протилежний погляд Live" обговорювали надзвичайно важливу соціальну тему – яким же є життя людей з особливими потребами.

Команда програми та зокрема ведуча Галина Падалко провели соціальний експеримент, де перевірили, як пристосоване місто Луцьк до особливих людей, проїхалися вулицею Лесі Українки та побачили чи доступними є входи до крамниць, банків міста.

"Є такі речі, які людина не планує, і травма хребта – одна із них. Коли після лікарні я повернулася додому, то виявилося, що нам пощастило, що в нас перепланована квартира і велика кухня, де є де розвернутися, от ми зараз тут знаходимося. Тобто такої проблеми як заїхати на кухню, зробити собі їсти – немає. Але багато людей… в них навіть виїхати зі своєї кімнати проблематично", - розповіла художниця Тетяна Панасюк.

У сюжеті показали, як місто адаптоване для людей із обмеженими можливостями. Проте до цієї категорії, якщо назвати це умовно, можна віднести також мам із дитячими колясками, людей похилого віку, а також травмованих людей. Від влади залишається очікувати небайдужості та вирішення проблеми із доступністю Луцька усім категоріям людей.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
13.10.2017 21:00
Переглядів1290
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг