Люди з особливими потребами розповіли про "привілеї" у лікарнях (відео)

У п'ятницю, 13 жовтня, у ток-шоу "Протилежний Погляд LIVE" говорили про соціальні виплати людям з інвалідністю.

Ведуча Галина Падалко зауважила, що не секрет, що людям з інвалідністю потрібне додаткове лікування і реабілітація.

"Чи є у вас якісь пільги у лікарнях? Привілеї?", - запитала ведуча у гостей ток-шоу керівника Громадської організації "Автомобільний клуб інвалідів "Поршень Волині" Валентина Шабуніна та художниці Тетяни Панасюк.

"Пільг немає ніяких. Взагалі за законом має бути нам санаторно-курортне лікування. Надають путівки на 35 днів. Але останній раз я був у санаторії у 2013 році. І поки за ці 4 роки мені ще ні разу не запропонували путівку на санаторно-курортне лікування", - розповів Валентин Шабунін.

"Мені, наприклад, запропонували. Я їздила в Одеську область, в Сергіївку. Але назвати це санаторно-курортним лікуванням… це просто у нас був відпочинок. Це не лікування як наприклад лікувати нирки чи ще щось. В санаторії ти проходиш оздоровчі процедури , але це не лікування", - поділилася Тетяна Панасюк.

Ведуча також поцікавилася чи стоять люди з особливими потребами у лікарні у загальній черзі.

"Так, і якщо немає ліжко-місць у лікарні, то я в неї не потраплю", - відповіла художниця.

"Записуєшся в чергу, чекаєш свою чергу. Якщо люди є свідомі, ти підходиш до кабінету, бачиш, що люди свідомі сидять, вони самі запропонують, що "ось, проходьте, будь ласка, от людина вийде від лікаря і проходьте". А є такі люди, що навпаки, людина перед тобою буде стояти ще спиною прикривати і тебе не запустить, бо вона тут сидить уже дуже довго", - із власного досвіду розповів Валентин Шабунін.

До того ж, знижок на медикаменти люди з інвалідністю також не мають.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
14.10.2017 14:28
Переглядів643
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
24-10-2018 23-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг