Сім_сорок. Лайно у луцьких маршрутках

Питання, яке повинен задати собі кожен житель обласного центру: луцькі маршрутки повинні перевозити людей, які "наклали" собі в штани, чи ні?

Минулого тижня, зайшовши в один із автобусів, зловив на собі дивний погляд якоїсь дівчини. Поки я сідав та міркував, що це означає, в салоні сильно почало смердіти.

Перша думка: я сів в лайно? Чи взагалі сам обісрався? Чи хтось обісрав мене, поки я не бачив? Чи це сере дівчина, з тим дивним поглядом?

Виявилося, що ні. Запах йшов від старшої, добряче підвипившої жінки. Її одяг брудний, а голова, якщо і помита, то олією або тваринним жиром... Але їй байдуже, вона кудись їде, поки інші пасажири нервово крутять головами.

Отож питання? Як діяти в такій ситуації? Терпіти та співчувати (ризикуючи при цьому добряче поригати)? Чи вимагати виганяти людей, які перетворюють громадський транспорт у туалет та алкогольний притон? (ризикуючи при цьому потрапити до пекла?)

Я знайшов компромісний варіант і просто не платив за проїзд. Але що робити всім бідолагам, що справно передають 4 гривні, поки їхні носи "зневажають" чужі фекалії?

Відповідь треба шукати вам, бо мене знову "ріжуть у спину" дедлайни, змушуючи швидко публікувати всю цю "срамоту".

Рубрика СІМ_СОРОК є формою блогу, в якій журналісти виступають як вільні дописувачі та висловлюють своє бачення тих чи інших ситуацій. Редакція може не поділяти думку автора. Якщо в публікації вказана інформація, з якою Ви не погоджуєтесь, зв'яжіться з редакцією.

Автор:Руслан Пилипчук
* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
17.10.2017 07:40
Переглядів4946
Коментарів2
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
10:28
23.10.2017
valdis peish
афтар ти мудак ваняє вийди пересядь в другу а ти нє нюхав до кінця а може тобі подобається запах гімна
10:14
23.10.2017
valdis peish
Руслан Пилипчук це ти наклав в штани і не замітив а дівка тобі поглядом натякала шо ти обісраний
останні новини
16-08-2018 15-08-2018
Вибір редактора

Рейтинг