Луцький ЦНАП оголосить тендер на закупівлю обладнання для оформлення закордонних паспортів

Обладнання для оформлення ID-карток та закордонних паспортів для ЦНАПУ куплятимуть за кошти міського бюджету.

Обладнання, завдяки якому оформляють закордонні паспорти, передадуть Державній міграційній службі. Про це сказала Директор департаменту ЦНАП Лариса Карп'як під час засідання постійної комісії міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів 23 лютого.

Функцію з реєстрації та видачі ID-карток і закордонних паспортів передадуть ЦНАПу.

Державна міграційна служба, яка раніше надавала таку послугу, виїде із приміщення департаменту й забере обладнання, завдяки якому й проводили процедуру із реєстрації та видачі паспортів. Міграційна служба буде займатись виключно біженцями та переселенцями.

Відтак з міського бюджету необхідно виділити 130 тисяч гривень для закупівлі відповідного обладнання, а також 870 тисяч гривень потрібно на створення додаткових робочих місць і зарплати працівникам.

Лариса Карп'як зауважила, що вони оголосять тендер на це обладнання, а інформацію по тендерах буде розміщено на сайті ЦНАПу.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
23.02.2016 13:24
Переглядів735
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
16-10-2018 15-10-2018 14-10-2018 13-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг