У Луцьку відновлять вежу замку

Луцьк виграв грант на збереження Вежі Чарторийських у Старому місті.

До 17-ти найкращих проектів Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 увійшов проект "Нове життя старого міста: ревіталізація пам'яток історичної та культурної спадщини у Луцьку та Любліні", де головним партнером виступатиме виконавчий комітет Луцької міськради, – повідомляють у facebook-спільноті Волинського регіонального відділення Асоціації міст України.

Відтак, основними об'єктами, які підпадатимуть під ревіталізацію, стануть Вежа Чарторийських окольного замку в Луцьку та Готична вежа у Любліні. Орієнтовний бюджет проекту 1,5 млн. євро, однак він все ще на стадії погодження. Невдовзі розпочнеться процедура контрактування.

64 проекти занесено до резервного списку. Загальна вартість рекомендованих до реалізації проектів становить 33,2 млн євро. Обрано 5 польсько-білоруських, 10 польсько-українських та 2 тристоронніх проектів. Заплановані заходи охоплюють 26 культурних та історичних об'єктів та 28 природних пам'яток.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
19.10.2017 14:50
Переглядів654
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
16-08-2018 15-08-2018
Вибір редактора

Рейтинг