"Наміри – одне, а їх реалізація – інше", – Андрій Покровський про реформи в Україні

Депутат Луцької міської ради Андрій Покровський поділився думками про те, які реформи успішно відбулися за 26 років незалежності України.

Про це він розповів в інтерв'ю ток-шоу "Протилежний Погляд LIVE".

"26 років я живу в очікуванні, що буде краще. Для мене чітко зрозуміло, що ми сформували інститут приватної власності, якого не було в Радянському Союзі. Я вважаю це серйозною реформою, яка завершена. Це відповідальна річ у форматі ринкової економіки. Ми усунули державу від адміністративно-апаратного управління економікою в цілому. Тобто все ж таки економіка сконцентрована на сьогодні в приватних руках. Мені здається, лише 15% ВВП продукує держава, а все решта продукує приватний сектор. І це важливо", – зазначив Андрій Покровський.

Із його слів, в країні було й багато інших намірів.

"Останнім часом чуємо багато різних тем: і боротьба з корупцією, і реформа в освіті, медицині, пенсійна реформа, поліція. Але, думаю, ще рано робити висновки. Пройде час, і ми зможемо оцінити, адже наміри і їхня реалізація – це зовсім інші речі. Якщо у нас за 5 років зникне корупція, то ми скажемо: "Так, це дуже хороша реформа і вона принесла свої плоди". А якщо корупція залишиться, то як ми зможемо оцінити цю реформу? Ми можемо сказати, що це намір, який не реалізувався", – розповів депутат.

Однак Андрій Покровський запевнив: держава перейшла на інший формат розвитку.

"Ми маємо приватну власність, маємо ринкову економіку, і це я вважаю великим досягненням", – резюмував він.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
20.10.2017 21:00
Переглядів875
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
12:31
21.10.2017
Луцький жид
Покровського в мери!
останні новини
21-07-2018 20-07-2018 19-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг