#споживач. Хто повинен оплатити вартість речей, які пошкодила у торговому залі дитина?

Щодня ми укладаємо десятки угод. Наприклад, купуючи товари в магазині, відвідуючи перукарні чи користуючись громадським транспортом. Як споживачі ми набуваємо певних прав та обов'язків. Часто незнання цих правил призводить до конфліктів, непорозумінь чи навіть ошуканства. Наша обізнаність дозволить підвищити якість послуг та споживацьку культуру. Тому ІА "Конкурент" вирішило започаткувати рубрику #споживач, де за допомогою управління захисту прав споживачів головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області, відповідатиме на поширені питання. Свої питання та пропозиції просимо надсилати за адресою: editor@konkurent.in.ua.

Хто повинен оплатити вартість речей, які пошкодила у торговому залі дитина?

У правилах сказано, що відстань між стелажами повинна бути достатньою для того, щоб могли роз'їхатися два візки. Але якщо ж такі норми в супермаркеті не витримані, і з цієї причини сталося пошкодження товару, вам платити за нього не потрібно. Або ж у тому випадку, якщо товар падає з полиць від найменшого протягу, або вас штовхнули на стелажі. Якщо ви не винні, а гроші з вас вимагають, – кличте начальника зміни або телефонуйте до міліції.

Але, якщо товар пошкодила ваша дитина (почала бешкетувати), платити за збиток доведеться вже вам.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЧИ ПОВИНЕН ПОКУПЕЦЬ ПЛАТИТИ ЗА ТОВАР, ЯКИЙ ПОШКОДИВ У ТОРГОВОМУ ЗАЛІ?

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
23.10.2017 12:00
Переглядів1593
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-07-2018 22-07-2018 21-07-2018 20-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг