Луцьк – лідер за показниками інтеркультурності серед міст України

У липні 2017 року з робочим візитом у Луцьку перебували експерти з інтеркультурної політики Програми Ради Європи "Інтеркультурні міста": національний координатор Української мережі інтеркультурних міст Ксенія Хованова-Рубікондо та директор проекту Європейської Комісії з перетворення міст Філ Вуд.

Експерти вивчали рівень інтеркультурності Луцька, – інформує прес-служба Луцької міської ради.

Зокрема розглядали питання доступності надання послуг у місті Луцьку, ознайомлювалися з культурними, освітніми, молодіжними, спортивними проектами, аналізували роботу муніципальної поліції, житлово-комунального господарства, цікавилися економічним розвитком міста та принципами формування бюджету, бізнесом і зайнятістю, міжнародною співпрацею й проектами, запитували про доступність та об'єктівність інформації, що поширюється містом, про співпрацю громади між собою та з місцевою владою.

У результаті візиту представлено результати оцінки індексу інтеркультурності міста Луцька, відповідно до яких Луцьк посідає перше місце серед міст України- учасників Програми, 11-те місце серед 89 міст, що беруть участь загалом у Програмі із загальним показником індексу інтеркультурного міста – 77% разом із Турином (Італія) після Камні Бізенціо (Італія) – 78% і перед Фуенлабрада, Іспанія (77%). Луцьк займає 6-те місце серед міст з населенням більше ніж 200 тисяч мешканців та 3-тє місце серед міст, де проживає менше ніж 15% мешканців іноземного походження.

Результати індексу інтеркультурності міста Луцька.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
24.10.2017 08:50
Переглядів727
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-07-2018 22-07-2018 21-07-2018 20-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг