У луцькій школі можна скласти сертифікаційний іспит з польської мови

Луцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 Луцької міської ради четвертою в Україні та двадцять п'ятою у цілому світі є уповноваженою на організацію та проведення державних сертифікаційних іспитів з польської мови для дітей та молоді.

Про це повідомляється на сайті Uneko Group.

На підставі Рішення Міністерства науки та вищої освіти Польщі Nr 13/DWM/2017 від 6 вересня 2017 року Луцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 Луцької міської ради Волинської області четвертою в Україні та двадцять п'ятою у цілому світі є уповноваженою на організацію та проведення державних сертифікаційних іспитів з польської мови для дітей та молоді на рівні А1, А2, В1, В2

Вартість іспиту становить 90 євро та 20 євро додатково оплачується учасниками, що склали іспит за отримання сертифікату.

Дата іспиту затверджується Міністерством науки та вищої освіти Польщі. Терміном організації державного сертифікаційного іспиту з польської мови Луцькою спеціалізованою школою І-ІІІ ступенів №1 планується червень 2018 року.

Попередня реєстрація охочих скласти іспит – відкрита, можна уже заповнити формуляр – заяву.

Саме на підставі даних іспитів видається Сертифікат з польської мови як іноземної, що є єдиним документом, яким підтверджується знання польської мови, та який визнається усіма установами, організаціями, навчальними закладами Польщі.

Жоден сертифікат виданий будь-якою мовною школою на території України та засвідчений печаткою такої мовної школи, не має ніякої юридичної сили на території Польщі.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
24.10.2017 14:21
Переглядів1647
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-06-2018 17-06-2018 16-06-2018 15-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг