Луцькрада "попала" на півмільйона гривень через програну "ВОПАСу" справу

Волинське обласне підприємство автобусних станцій судилося з Луцькрадою через земельну ділянку в м. Луцьку по вул. Конякіна, 39, де розташована автостанція № 1.

Про це повідомляє прес-служба "ВОПАСу".

Луцька міська рада відсудила у Волинського обласного підприємства автобусних станцій земельну ділянку площею 2,5 га в м. Луцьку по вул. Конякіна, 39, де розташована автостанція № 1, стягнувши судовий збір з підприємства у розмірі 240 тис. грн.

Проте представники ПрАТ "ВОПАС" подали апеляційну скаргу на рішення судді господарського суду Волинської області Дем'як Валентини у Рівненський апеляційний господарський суд. Скарга ПрАТ "ВОПАС" розглядалася більше півроку. А 24 жовтня 2017 року постановою РАГС скасоване як незаконне рішення судді Дем'як В.М.

На думку представників "ВОПАСу", в суді представник Луцькради захищала інтереси не територіальної громади м. Луцька, а відстоювала приватні інтереси підприємця Юрія Геруна, який розмістив там торгівельні кіоски.

Нагадаємо: у червні 2017 року біля Луцької міської ради мітингували підприємці з автостанції № 1, які просили "зупинити рейдера автостанції Юрія Геруна".
Вивчивши усі матеріали справи, колегія суддів Рівненського апеляційного господарського суду задовольнила апеляційну скаргу "ВОПАСу". Також у рішенні суду йдеться про стягнення з Луцької міської ради 236 800 грн судового збору в дохід держави за розгляд справи в суді першої інстанції. А також стягнути з Луцькради на користь ПрАТ "ВОПАС" 264 000 грн витрат по сплаті судового збору за розгляд апеляційної скарги.
* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
02.11.2017 17:50
Переглядів1765
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
18:18
02.11.2017
Павло
Укроп в особі Рабана депутата ініціював цей суд. Рейдерство автостанції на замовлення Геруна вам з рук не зійде.
останні новини
20-07-2018 19-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг