Суд змусив "Приватбанк" з'їхати з ЛНТУ

Публічне акціонерне товариство КБ "Приватбанк" повернуло Луцькому національному технічному університету приміщення вартістю понад 117 тис. грн.

Прокурори з'ясували, що з листопада 2013 року "Приватбанк" орендує частину навчально-лабораторного корпусу Луцького національного технічного університету. Унаслідок порушень, допущених під час передачі в оренду державного майна, приміщення навчального закладу передано для здійснення діяльності, не пов'язаної з навчальним процесом, – інформує прес-служба прокуратури Волині.

Згідно ж із вимогами Закону України "Про освіту", об'єкти освіти і науки можуть використовуватися (зокрема на умовах оренди) лише задля навчально-виховного процесу, відтак передача будь-яких приміщень закладів освіти в оренду суб'єктам господарювання для проведення господарської діяльності, не пов'язаної з наданням освітніх послуг, заборонена.

Суд визнав договір оренди на майбутнє недійсним та зобов'язав банк повернути приміщення площею 32,7 квадратних метрів Луцькому національному технічному університету.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
08.11.2017 16:54
Переглядів854
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-10-2018 21-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг