У Луцьк приїде директорка Фонду Олени Пінчук

Школа свідомого грмадянина у рамках Громадянського руху "Свідомі" організовує лекцію директорки Фонду Олени Пінчук Ольги Руднєвої на тему: "Навчитися тому, чому не вчать в університеті".

Лекцію Ольга Руднєва прочитає у РЦ "Промінь" 14 листопада о 12:00 (1-ий поверх, 2-а кінозала).

Організатори запрошують усіх охочих. Вхід вільний.

Фонд Олени Пінчук відомий в Україні і на міжнародному рівні своїми інноваційними та інтерактивними проектами, які привертають увагу до проблеми СНІДу в Україні. Ольга Руднєва працює у Фонді над розробкою і впровадженням нових проектів та напрямків діяльності фонду, фандрайзингом, представленням інтересів фонду на державному рівні і в рамках робочих зустрічей з партнерами тощо. До Фонду вона працювала над журналом "Жіноче здоров'я", згодом пішла працювати в Міністерство здоров'я, а тоді – у Фонд Олени Пінчук.

Довідково:

Засновником Громадянського руху "Свідомі" є депутат Луцької міської ради, меценат Андрій Покровський.

Основною метою руху є забезпечення добробуту, безпеки та процвітання українців на своїй землі через тісну взаємодію та взаємодопомогу свідомих, відповідальних, активних громадян-лідерів, що здатні самовіддано працювати, керуючись принципами Громадянського руху.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
10.11.2017 09:00
Переглядів656
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
10:25
10.11.2017
Юродивий
Футболка в неї класна. Маю право сказати "Хай!", себто "Привіт!" :)
останні новини
20-07-2018 19-07-2018 18-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг