Vox рopuli: чи варто запускати нічні маршрутки в Луцьку (фото)

Уже не вперше лучани просять владу запустити нічний громадський транспорт. Маршрутку, тролейбус – будь-що, аби можна було дістатись додому. Багато хто навіть готовий платити за "нічним тарифом", адже це все одно менше, ніж послуги таксі. Проте відповідь чиновників і перевізників залишається незмінною: це невигідно.

Чи погоджуються з таким твердженням пасажири, чи багато з них потребують громадського транспорту у нічні години, "Конкурент" запитав у лучан.

Олексій:

Звісно, в Луцьку потрібні нічні маршрутки, тому що багато людей, наприклад, з різних закладів їздять, також є нічна робота. Багато людей на такій роботі і не мають вночі чим дістатися додому. А таксі на сьогодні дуже дороге. А цим ніхто не хоче займатися, бо кому це потрібно, окрім людей? Така моя думка. Зараз проїзд коштує 4 гривні, я можу за нього заплатити, бо я працюю, але для інших це трохи дорого. 4 гривні не відповідає рівню наших маршруток.

Оля:

Для тих, хто працює на роботі, звичайно, нічні маршрутки потрібні. Як мають добиратися, коли працюють на ніч? У мене мама працює в пологовому, а живе на Львівській, то звідти тільки сільськими маршрутками добирається.

Владислав:

Я вважаю, що нічні маршрутки потрібні. Я готовий навіть плати подвійну вартість проїзду. Для зручності громадян нічний транспорт потрібен. Аби знати, чи це рентабельно, потрібно пустити хоча б одну маршрутку у якомусь напрямку, тоді буде видно.

Микола:

Зовсім нічний транспорт не треба. Але до пізньої пори потрібен – десь до 12-ї, до часу... Часом по роботі затримуєшся, а вже в 11 годин, опів на 12 – чим хочеш їдь. Воно фактично треба, хоч трохи під'їхати.

Павло:

Гадаю, що нічні маршрутки потрібні. Багато людей працюють допізна і їм потрібно доїжджати додому, а це буде дешевше, ніж на таксі чи просити знайомих, щоб підвезли. Так що це буде зручніше, як на мене. Я готовий платити за подвійним тарифом.

Людмила:

Так, нічні маршрутки потрібні. Думаю, що за нічний проїзд потрібно більше платити, ніж вдень, можливо, навіть десь до 10 гривень. Я готова платити таку ціну: є різниця, що платити 40-50 грн за таксі, а що платити 10 за нічну маршрутку.

Наташа:

Я думаю, що нічний транспорт варто пускати. У мене буває таке, що часто виходжу пізно з роботи і не можу дістатися додому, хоч і недалеко живу. Що стосується оплати, то не варто більше, ніж є. Не думаю, що люди навіть погодяться платити більше.

Максим:

Для людей, які йдуть з роботи ввечері, потрібен нічний транспорт. Але я не вважаю, що проїзд повинен бути дорожчим, я готовий платити, як завжди, 4 гривні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: VOX DEI: ЧИ БУТИ НІЧНОМУ ТРАНСПОРТУ В ЛУЦЬКУ?

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
12.11.2017 21:00
Переглядів964
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
12:03
13.11.2017
Треба, ще й як треба! І розклад для транспорту, і камеру спостереження в салоні.
останні новини
20-07-2018 19-07-2018 18-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг