Восьмеро лучан стали жертвами торгівлі людьми

У Луцькраді запропонували програму, яка спрямована на вирішення проблем насильства в сім'ї, торгівлі людьми та інших соціальних проблем.

Виконком Луцькради підтримав Програму надання інтегрованих соціальних послуг з питань сім'ї, дітей та молоді, попередження насильства в сім'ї та протидії торгівлі людьми на 2018-2020 роки. Засідання виконкому відбулось 15 листопада.

Начальник управління соціальних служб для дітей, сімей та молоді Ліна Галан пояснила, що програма спрямована на вирішення одразу декількох суспільних проблем: насильства в сім'ї, торгівлі людьми, рівноправності участі жінок і чоловіків у всіх сферах життєдіяльності, подолання негативних тенденцій у сфері сімейно-шлюбних відносин.

До того ж, відповідно до відомчої статистики, за 10 місяців 2017 року зареєстровано 1548 звернень з приводу насильства в сім'ї у Луцьку. Така ситуація спонукає до здійснення більш дієвих заходів, спрямованих на запобігання проявів домашнього насильства та надання допомоги постраждалим особам.

Низький рівень доходів громадян міста, події на Сході України, розташування Луцька в прикордонній області стали чи не основними чинниками, які вплинули на ситуацію торгівлі людьми та підвищують ризики потрапляння у неї. Важливим залишається питання щодо приділення особливої уваги ідентифікації осіб, які постраждали від торгівлі людьми та надання своєчасної допомоги особам, що постраждали від торгівлі людьми. Впродовж 2015-2017 років 14 особам Волинської області було встановлено статус особи, яка постраждала від торгівлі людьми, з них 8 осіб – жителі Луцька.

"Метою Програми є здійснення на місцевому рівні комплексних заходів щодо створення правових і соціальних умов для належного розвитку сім'ї. Зокрема удосконалення роботи щодо попередження домашнього насильства, впровадження гендерних підходів в усі сфери життєдіяльності суспільства та вжиття заходів з протидії торгівлі людьми", – пояснила Ліна Галан.

Усього на виконання Програми на три року з бюджету міста пропоновано виділити 1 мільйон 674 тисяч гривень.

Виконком підтримав проект рішення.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
15.11.2017 10:00
Переглядів614
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-07-2018 20-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг