Що зробив депутат Андрій Покровський за минулий рік у Луцьку (інфографіка)

За минулий рік (період: листопад 2016-2017) депутат Луцької міської ради Андрій Покровський ініціював ухвалення п'яти важливих проектів рішень, які врегульовують земельні відносини, роблять прозорішою та ефективнішою програму забезпеченням житлом учасників АТО та передбачають виділення додаткового фінансування для територіальних виборчих округів, що не мають свого представника у сесійній залі.

Зустріч, на яку прийшло більше сотні лучан, відбулася у вівторок, 14 листопада, у приміщенні актової зали коледжу технологій, бізнесу та права Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. Окрім виборців та команди, підтримати Андрія Покровського прийшов його колега Микола Яручик.

Обранець громади відразу ж зазначив, що йому як члену бюджетної комісії важко прогнозувати, якою буде ситуація наступного чи цього року, оскільки Луцькрада постійно перебуває у стані невизначеності.

"Через смерть нашого очільника міста Миколи Ярославовича Романюка розпочалося переформатування влади, яке забрало кілька місяців продуктивної роботи. Окрім цього, щороку змінюється держбюджет та статті витрат і ми не знаємо, на що нам розраховувати. Наприклад, два роки тому на органи місцевого самоврядування скинули фінансування профтехучилищ. Луцьку це вартувало 45 мільйонів гривень, які можна було витратити на благоустрій дворів, ремонт доріг, тощо", – розпочав Андрій Покровський.

Депутатська діяльність та виконані роботи

Упродовж року Андрій Покровський ініціював ухвалення 5 проектів рішень у міській раді, провів 27 зустрічей із виборцями, підготував 38 депутатських та опрацював 224 звернення від громадян.

"Завдяки моїй пропозиції ми ліквідували будь-які махінації, пов'язані з виділенням земельних ділянок для будівництва багатоквартирних осель. Тепер земля продаватиметься лише з аукціону, а 50 % від отриманих доходів буде направлено на збільшення фінансування програми забезпечення житлом учасників АТО та їхніх сімей", – каже меценат.

Для того, щоб уникнути зловживань у забезпеченні атовців житлом, запропонував збільшити розмір пайової участі для забудовників (грошовий внесок будівельними компаніями на розвиток інфраструктури міста). 50% від отриманих коштів спрямують на купівлю квартир.

Окрім цього, депутат добився додаткового фінансування вищезгаданої програми на 7,5 мільйона гривень з міського бюджету.

"Спілки атовців сприйняли цю мою ініціативу дуже позитивно, міська влада не заперечувала, депутати підтримали. Проект рішення працює, і всі задоволені", – підкреслив бізнесмен.

Великою перемогою Андрій Покровський вважає запровадження додаткового фінансування на 12 територіальних виборчих округах, які не мають своїх представників у міській раді.

"Вони залишилися осиротілими. Коштів туди пішло значно менше, і саме тому я разом зі своєю командою взявся за вирішення цієї проблеми", – резюмував обранець громади.

Депутат нагадав присутнім, що на території рекреаційної зони "Сіті Парк" постійно працює громадська приймальня, де його помічники опрацьовують усі звернення та пропозиції.

"Відразу прошу вибачення за нереалізовані прохання. Самотужки нереально вирішити проблеми цілого округу, а тим паче – усього міста", – сказав він.

Також Андрій Покровський розповів про своє бачення розвитку міста.

"Не вважаю раціональним займатися винятково поточними ремонтами. На мою думку, необхідно починати з "фундаменту", із самого дна: заміна комунікацій, дороги, тротуари, двори, а далі вже ремонт фасадів будинків тощо. А ми цілими днями ремонтуємо те, що через рік буде знову занедбано", – підкреслив бізнесмен.

Громадянська позиція та "СВІДОМІ"

Останні 12 місяців для Андрія Покровського стали дуже продуктивними не лише як для депутата, але і як для свідомого громадянина. За цей час його соціальна програма "Ми Свідомі", розпочата після виходу розслідування ІА "Конкурент" про наркоторгівлю в інтернеті, трансформувалася у Громадянський рух "СВІДОМІ".

"СВІДОМІ" – це моя соціальна відповідальність перед суспільством. Я багато досяг в бізнесі і вважаю, що не можу перебувати осторонь від проблем, які існують", – зазначив політик.

Із його слів, основною метою руху є забезпечення добробуту, безпеки та процвітання українців на своїй землі через тісну взаємодію та взаємодопомогу свідомих, відповідальних, активних громадян-лідерів, що здатні самовіддано працювати, керуючись принципами Громадянського руху.

Депутат зазначив, що наразі команда "СВІДОМИХ" активно працює над впровадженням 4 проектів:

  • Округи без депутатів (піклування про території міста, які не мають своїх представників в раді заради рівномірного розподілу коштів)
  • Школа свідомого громадянина (цикл виступів відомих лекторів, покликаний виховувати в молоді свідоме прагнення до саморозвитку)
  • Соціальна програма "Ми Свідомі" (цикл антинаркотичних ток-шоу у навчальних закладах Луцька)
  • Соціальний проект "City Park" (рекреаційна зона європейського стилю, збудована Андрієм Покровським за власні кошти та передана на баланс міста)

***

Розповівши про свою роботу за останній рік, Андрій Покровський ще близько години відповідав на запитання лучан.

"Отож, я розповів вам про середню температуру в місті, почув вас. Не забувайте, що моя громадська приймальня завжди працює, тому звертайтеся туди з будь-якими ініціативами. А я буду намагатися робити так, щоб позитивні результати моєї роботи відчували усі", – резюмував зустріч Андрій Покровський.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
15.11.2017 21:00
Переглядів2318
Коментарів5
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
15:21
30.03.2018
Петро
Дівчата то його обслуга?
20:04
20.11.2017
жителі
А гуманітарку на 40-му далі депутат продає
23:04
15.11.2017
Володимир Редкач
Круто!!! Респект!
22:21
15.11.2017
піар?
14:29
16.11.2017
567
0
1
не цього разу
останні новини
23-10-2018 22-10-2018 21-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг