#Сім_сорок: найгірша пасажирка луцького таксиста

Фото ілюстративне

"Для мене всі пасажири хороші, бо ж платять гроші", - каже мені один луцький таксист.

Однак подумавши трохи додає, що бувають такі екземпляри, які можуть спаскудити весь вечір. Якраз про найгіршу пасажирку зі свого таксистського життя він і розповів мені.

"От нещодавно мав виклик до "Мелодії". Приїжджаю й дивлюсь виносить чоловік на руках жінку та несе до мого таксі", - каже водій.

"Як романтично!", - вставляю свою репліку.

"Ага! Він доносить її до машини, і впускає, вона вдаряється головою об асфальт. Уявляєте? І так, певно, все життя пальнута на голову, а тут ще й чоловік ще раз опустив головою в асфальт. Обоє п'яні. Я думаю "о, нормально!". І тут ця неадекватна встає і починає до мене кричати, матюкатися на мене", - далі розповідає таксист.

Потім він розповів, як жінка лізла до таксиста бится, як його неадекватну клієнтку заспокоював чоловік, як вона своєю чергою погрожувала звільненням таксисту і зірвала шашку на авто, а потім була поліція, яка й втихомирювала буйну панянку.

В той вечір після інциденту, чоловік ще вирішив таксувати далі, але йому було настільки сумно, що каже й робота не клеїлась тому й поїхав додому. Єдине, що таксист мріє зараз – прийти до цієї любительки міцних напоїв і принизити її на її ж роботі, як вона зробила з ним.

Як він має шукати, де та жінка працює - таксист не придумав. Трохи помовчавши й подумавши про щось своє він додав, що в основному таксисти - це свого роду психологи, які і вислухають і пораду дадуть.

"І бармени теж", - додаю жартома.

"О! До речі так, бармени теж. В мене жінка барменом працює", - враз веселішає водій міняючи неприємну тему зі спогадами про найгіршу пасажирку за всю його таксистську кар'єру на більш приємнішу розмову.

Доїхавши до пункту призначення з таксистом розпрощались. Надіюсь моє побажання "гарного вечора!" спрацювало і таксист возив тільки хороших клієнтів, які, як мінімум не зривають шашок із таксі.

Автор:Юлія Остапович
* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
19.11.2017 07:40
Переглядів1560
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-07-2018 16-07-2018 15-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг