Муковоз прокоментував свою "службову невідповідність"

Ігор Муковоз

Начальник Луцького міськвідділу поліції Ігор Муковоз подаватиме апеляційну скаргу на рішення атестаційної комісії, яка ухвалила рішення про його невідповідність займаній посаді. Про це він повідомив у коментарі діловому інтернет-виданню "Конкурент".

За словами Муковоза, його атестація відбувалася ще 18 лютого і тривала 15–17 хвилин.

"Мене запитали про моє подальше бачення роботи поліції, які посади займав раніше, моє ставлення до Революції Гідності, як я працюю із особовим складом, про проблеми взаємостосунків з поліцією та 1–2 запитання на загальні юридичні знання. Наприклад, що таке адмінправопорушення, або чим відрізняється закони України "Про міліції" та "Про поліцію", – розповідає начальник луцької поліції.

За словами Муковоза, результатом розгляду атестаційної комісії можуть бути такі резолюції: "займаній посаді відповідає", "відповідає займаній посаді, пропонується на посаду з більшим обсягом роботи", "займаній посаді не відповідає, пропонується на посаду з меншим обсягом роботи" та "займаній посаді не відповідає, підлягає звільненню через службову невідповідність".

Ігор Муковоз категорично не погоджується із висновком атестаційної комісії, яка прийняла рішення про те, що він "займаній посаді не відповідає, підлягає звільненню зі служби в поліції через службову невідповідність".

Читайте також: НАЧАЛЬНИК ПОЛІЦІЇ ЛУЦЬКА НЕ ПРОЙШОВ ПЕРЕАТЕСТАЦІЮ

"Я, звичайно, з цим не погоджуюся. Писатиму скаргу для розгляду на апеляційній атестаційній комісії", – каже Муковоз.

У нього є п'ять діб на те, щоб подати таку скаргу. Також він "дуже би хотів ознайомитися з матеріалами справи", згідно з якими його було визнано таким, що не відповідає займаній посаді.

Також Ігор Муковоз заявляє про комічність ситуації, коли депутати Луцької міської ради фактично підтримали діяльність міськвідділу міліції на чолі з ним, і в той же день з'явилося повідомлення про те, що він не пройшов атестації.

"На останній сесії Луцької міської ради розглядали питання про роботу міськвідділу міліції у 2015 році і дякували за роботу. Я поважаю думку депутатського корпусу, тому що це – представники громади. І якщо на сьогодні 75 % лучан через своїх представників підтримують цим рішенням відділ поліції, то вважаю, що це дуже непоганий рівень підтримки в сучасних умовах реформування поліції" – зазначає Ігор Муковоз.

Окремо начальник луцької поліції закцентував увагу на своїй позиції щодо окремих членів атестаційної комісії.

"Виступаючи на сесії міської ради, я виступив з думкою, що не кожна особа може атестувати співробітника органів поліції. Навіть в соціальних мережах поширили думку, буцімто я не поважаю громадських активістів. Навпаки! Я їх дуже поважаю. Але ще Вольтер говорив своїм опонентам про те, що не поділяє їх переконань, але готовий померти за право їх висловлювати. Я, як і будь-який інший громадянин цієї країни, маю право на свою думку. Тому я би дуже просив людей, які коментують мої слова, поважати мою позицію. Нічого особистого" – заявив Муковоз.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
26.02.2016 18:12
Переглядів2099
Коментарів9
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
14:20
19.05.2017
Інквизиція!
Сидіть на пенсії і глядіть онуків! Робіть корисну справу!
14:19
19.05.2017
Інквизиція
Катюзі по заслузі! Глядіть внуків!
04:21
01.03.2016
Людмила Жукова
Повагу пане, Муковозе, потрібно заслужити, а не випрошувати. Ваша ж освіта - вчитель фізкультури, чи не так ? Ваші відповіді безграмотні, чи не так? Ви тільки в 2005 році заочно пройшли перепідотовку в ВДУ і отримали диплом "правознавство", чи не так? Ви жодного разу не проходили атестацію , як це робили інші працівники міліції, чи не так? 30 % холодної води , яка подається щоденно в мережі КП "Луцькводоканал" "втрачається в мережах", тобто споживається безоплатно, а витрати, повязані на її виробництво оплачують пенсіонери . Чи не так? Ви в 2014 році закрили два кримінальні провадження відносно Корчука, а він далі продовжує розрадати комунальну власність, на даний час прокурор області скасував постанови про закриття та відновив розслідування Чи не так??? За період Вашого перебування на посаді начальника Луцького відділу міліції КП Луцькводоканал недооторимало більше 50 млн. грн., тобто на цю суму вкрадено води??? Чи не так??? Ваша особиста думка - має на уе право Корчук???
09:09
01.03.2016
Жуковій
0
0
Людмило, перед тим, як щось писати, долучайте довідку із психлікарні.
04:09
01.03.2016
Людмила Жукова
Муковоз не забезпечив досудове розслідування по кримінальному провадженні , внесеному 12.12.2012 року прокурором до ЄРДР, до даного часу не допитані свідки, на необхідність допиту яких вказав слідчий суддя ще в червні 2015 року. За зловживання при встановленні тарифів, дерибану землі, надання безоплатно в оренду приміщень комунальної власності Романюк М.Я. мав би давно бути за гратами, але завдячуючи Муковозу, далі продовжує розкрадати власність територіальної громади міста Луцька. Гнати Муковоза з Національної поліції , щоб духом його там не смерділо.
04:03
01.03.2016
Жукова Людмила
Муковоз скаржиться, що йому 2-3 питання із знання права поставили. А він те право вчив і знає????? Закінчив ДУРФАК (так в народі називали фізкультурний) в 90-х. Розумієте, які інтелектуали поступали на дурфак. А оскільки кум Бондар В.Н. "пробився" після історичного в "люди", то і "протягнув" Муковоза . Муковоз до нині пише у відповіддях, що в разі незгоди з прийнятим ним рішенням, його можна оскаржити до прокуратури м. Луцька або до Луцького міськрайонного суду.. Бідний, навіть не знає, що прокуратура м. Луцька ліквідована, а рішення щодо розгляду звернень оскаржуються в Волинському окрежному адміністративному суді. Він просто напросто не знає елементарних граматичних правил. Але виникає запитання, як він умудрився заробити на квартиру та будиночок, який будує в с. Озерце?????? Бабця мільйонкрка.!!!!!! Муковоз "кришує" КП Луцькводоканал, де щоденно розкрадається 30 відсотків води ( тобто, за неї не платять любі друзі Романюка, Корчука, Муковоза, Соколовської та інші
22:00
28.02.2016
Крик душі
Нічого страшно Ігарьок, будинок нарешті на пенсії закінчиш, фасад зробиш, автомобіль нарешті купиш новий який ти довго хтів) можливо дві квартири вже продасиш коли переїдеш до будинку) якраз мамі гроші за них віддасиш)
08:49
29.02.2016
Микола Танк
0
0
Підлі і бідні заздрісники Ігор на своїй посаді міг мати мільярд в гривнях , а постійно живе роботою і колективом. Якщо йог знімуть то не буде і кому заступитись за поліцейського
19:02
27.02.2016
Людмила Жукова
Муковоз - СКАРЖНГ7ИК. Так він гооврив про громадян, які захищають свої права. Клюнув смажений півень Муковоза в жирну задницю - попер АПЕЛЯЦІЮ. Цікаво - хто і за скільки її написав., бо ж Муковоз сам безграмотний , а виявляється - дурний, бо ж апеляцію подав, невже він не може оцінити свій інтелдек реально - дуб дубом.
останні новини
22-07-2018 21-07-2018 20-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг