Тарифи "Луцьктепла" залежать від міської ради (відео)

Тариф на теплопостачання, який діє на території міста, повністю залежить від Луцької міської ради.

Про це розповіла директор ДКП "Луцьктепло" Валентина Малютіна в ефірі ток-шоу "Протилежний Погляд LIVE" на телеканалі "Нова Волинь".

Зі слів Валентини Малютіної, сьогодні тариф на тепло – це не вартість тепла, а вартість газу.

"83-84 % в тарифі становить вартість газу. Далі йдуть інші енергоносії, тобто електрика, послуги розподілу газу, які теж досить дорогі. Тобто майже до 90 % вартості тарифу – це вартість енергоносіїв", – розповіла директор ДКП "Луцьктепло".

Депутат Волинської обласної ради Святослав Кравчук зауважив, що вибір на сьогодні не дуже великий.

"Якби був в Україні ринок газу, тоді тепло могло б маніпулювати за рахунок інших організацій, які можуть подавати дешевший газ. Можливо, частину можна було б робити за рахунок того, що електроенергію брати з сонячних батарей і т.д. Тобто проводити ті всі роботи, які пов'язані зі зменшенням навантаження", – пояснив він.

Сьогодні ДКП "Луцьктепло" – міське комунальне підприємство, тобто це власність територіальної громади міста. Якщо раніше підприємство було ліцензіатом Нацкомісії, то з 1 серпня воно перейшло у зону впливу міської ради. Тож тепер тарифи встановлює саме Луцька міська рада.

Зі слів Святослава Кравчука, Луцькрада повинна визначатися: або вона дає субвенції для того, щоб тариф був знижений, або вона вкладає гроші в підприємство, щоб зменшити затрати (на воду та електроенергію).

"Якщо місто хоче, щоб люди отримували відповідні умови для проживання (гаряча вода, тепло), то воно повинно теж в це підприємство вкладати кошти. Держава чітко зробила ці всі речі – вона все спихнула, на низи передала, щоб не казали, що НКРЕП не хоче затверджувати чи не затверджувати... Тому вона передала на місця. І ви, будь ласка, відповідайте за ті речі: чи буде у вас зеленіти трава і втрати будуть високі, чи, відповідно, ви будете отримувати тепло в оселях за низькими тарифами", – підсумував він.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
19.11.2017 18:05
Переглядів1070
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
22:33
20.11.2017
Юродивий
Гарний ефір з Кравчуком і Малютіною вийшов!
останні новини
23-10-2018 22-10-2018 21-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг