Конкурс на кращий гімн Луцька продовжать

У Луцькраді послухали та обговорили твори, що надійшли на конкурс.

До складу конкусрної комісії увійшли директор КЗ "Палац культури міста Луцька" Юрій Войнаровський, керівник народного аматорського духового оркестру КЗ "Палац культури міста Луцька" Анатолій Вихованець, поетеса, прозаїк, публіцист Надія Гуменюк, музикант та громадський діяч Валерій Ленартович, хоровий диригент, керівник камерного хору "Оранта" Василь Мойсіюк, композитор Віктор Тиможинський, співак, народний артист України Василь Чепелюк, – інформує прес-слубжа Луцької міської ради.

За результатами обговорення ухвалили рішення не визначати переможців та продовжити конкурс.

Директор департаменту культури Тетяна Гнатів зазначила також, що черговий конкурс буде оголошено у січні 2018 року після внесення запропонованих членами конкурсної комісії доповнень та змін до положення про його проведення.

До участі у конкурсі надійшло 7 творів, ще 2 твори надійшло пізніше встановленого терміну.

Конкурсні роботи оцінювалися за 5-бальною шкалою, де 5 – це найвища оцінка (конкурсний твір повністю відповідає критеріям, визначеним у положенні).

Серед конкурсних творів найбільше балів – 15 балів з 35 отримала композиція "Гімн міста Луцька" (слова Марії Пишук, музика Галини Васіної), 13 балів отримала композиція "Я люблю тебе місто моє" (слова Наталії Бугай, музика Галини Васіної), умовну "бронзу" виборов твір "Пісня Лучанина" Володимира Гречанюка.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
20.11.2017 16:16
Переглядів604
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
16:54
20.11.2017
українка
бали виставили, але конкурс продовжлили. цікаво
останні новини
23-10-2018 22-10-2018 21-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг