Луцьким студентам показали, як працює "Ягодин"

Група магістрантів Луцького національного технічного університету побувала на Волинській митниці ДФС.

Спеціалізація студентів – товарознавство та експертиза в митній справі. Декан факультету бізнесу ЛНТУ Надія Хвищун звернулася до митниці з пропозицією організувати екскурсію на митний пост "Ягодин", бо переконана, що у поєднанні теорії і практики – можливість найвищих досягнень у процесі підготовки конкурентоздатного фахівця. Керівництво Волинської митниці теж відчуває потребу в оновленні кадрового складу та у залученні молоді до митної справи, – інформує прес-служба ГУ ДФС у Волинській області.

Тож 22 майбутніх випускники волинського вузу прослухали лекцію та отримали відповіді на питання про практичні аспекти роботи митників, пройшлися етапами експортно-імпортних митних формальностей на ВМО №5, побували в зоні митного контролю пункту пропуску "Ягодин", де проходять процедури огляду, зважування, оцінювання ризиків, визначення митної вартості вантажів тощо.

"Ми готові ділитись досвідом, сприяти у підвищенні кваліфікації, заохочувати талановиту молодь і застосовувати передові наукові розробки. Тобто робити все для того, щоб Волинська митниця ДФС була доброзичливим партнером вітчизняних експортерів, перспективним лідером у застосуванні європейських практик, надійним стражем національних економічних інтересів. Щоб була взірцевою для усієї України", – прокоментував візит студентів начальник митниці Віктор Кривіцький.

Довідково:

У 2017 році через процедуру відкритого конкурсу на державну службу у Волинській митниці ДФС заповнено 30 вакансій. Двоє з переможців конкурсів на час прийому заяв були студентами.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
21.11.2017 16:37
Переглядів482
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-07-2018 22-07-2018 21-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг