У СНУ знайшли винних у скандалі щодо "декомунізаційного" закону

У Східноєвропейському національному університеті ім. Лесі Українки розповіли, що на адресу вишу надійшов лист від судді-доповідача Віктора Колісника з проханням повідомити позицію фахівців щодо "декомунізаційного" закону.

Вивчити це питання та підготувати відповідь доручили декану юридичного факультету Оксані Лабі, – повідомляє прес-служба ВНЗ.

Викладачі кафедри теорії та історії держави і права юридичного факультету СНУ імені Лесі Українки Володимир Кравчук та Ольга Юхимюк підготували науково-експертну позицію, яка не відповідає позиції університету та ректора.

"Керівництвом університету не було приділено належної уваги цьому питанню, оскільки воно було на контролі декана юридичного факультету. Відтак науково-експертна позиція окремих викладачів кафедри теорії та історії держави і права юридичного факультету – лише їх власна. Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки та ректор повністю підтримують Закон України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки", – йдеться у повідомленні.

Наразі у СНУ створили комісію з фахівців конституційного права та здійснюють службову перевірка щодо науково-експертної позиції викладачів кафедри теорії та історії держави і права юридичного факультету, результати якої будуть розглянуті на засіданні вченої ради університету.

Нагадаємо: Конституційний суд у процесі розглядуподання 46 народних депутатів від "Опозиційного блоку" та інших фракцій щодо неконституційності "декомунізаційного" законку звернувся за експертною думкою до восьми національних університетів. Своєю чергою науковці Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки дійшли висновку, що більшість положень закону суперечать ряду міжнародних правових норм та Конституції України.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
23.11.2017 13:11
Переглядів1099
Коментарів2
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
15:08
23.11.2017
Юродивий
Фахівці дали свої експертні висновки, а біолог сказав, що це не правильно і тепер якась комісія буде це все перевіряти? Куди котиться університет?
14:50
23.11.2017
Трохим
Ось виконавиця: https://www.facebook.com/olga.yukhymyuk?ref=br_rs Виконавця іншого не знайшов. і деканшу ту теж. Вигнати всіх трійкою кбісу!
останні новини
21-07-2018 20-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг