#споживач. Що робити, якщо газовики перекрили під'їзду трубу?

Щодня ми укладаємо десятки угод. Наприклад, купуючи товари в магазині, відвідуючи перукарні чи користуючись громадським транспортом. Як споживачі ми набуваємо певних прав та обов'язків. Часто незнання цих правил призводить до конфліктів, непорозумінь чи навіть ошуканства. Наша обізнаність дозволить підвищити якість послуг та споживацьку культуру. Тому ІА "Конкурент" вирішило започаткувати рубрику #споживач, де відповідатиме на поширені питання. Свої питання та пропозиції просимо надсилати за адресою:editor@konkurent.in.ua.

Отож, читач зіткнувся із наступною ситуацією:

"Я добросовісний споживач газу. Плачу за спожитий енергоносій без затримки. Проте в під'їзді є люди, які мають борг. Нещодавно прийшли представники "Волиньгазу" і відключили усьому під'їзду газ, мотивуючи це технічними роботами. Не включили доти, доки не потрапили в квартири боржників і не опломбували лічильники. Як захистити свої права в такій ситуації?"

Оскільки між Антимонопольним комітетом на Національною комісією регулювання енергетики та комунальних послуг був підписаний меморандум для посилення співпраці на ринках електричної енергії, природного газу, теплопостачання, водопостачання та водовідведення, ми звернулися за коментарем до Андрія Козачука, завідувача сектору НКРЕКП в області.

Він радить споживачеві у будь-якому випадку скерувати звернення, наприклад, до відділення НКРЕКП, аби можна було розібратися у ситуації. Інший шлях — це відстоювати свої права у судовому порядку. В такому випадку навіть можна заявляти про компенсацію збитків.

"Якщо споживач сумнівається у тому, що ці технічні роботи дійсно проводилися, то потрібно написати звернення і розбиратися у конфліктній ситуації, або ж вирішувати справу у судовому порядку", - зазначив Андрій Козачук.


* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
27.11.2017 10:00
Переглядів955
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
10:13
27.11.2017
роккі
бити газовиків
останні новини
18-08-2018 17-08-2018 16-08-2018
Вибір редактора

Рейтинг