Силові структури тиснуть на бізнес за 27 мільярдів?

Про головні зміни, які відбудуться у системі пенсійного забезпечення дискутували в ефірі ток-шоу "Протилежний Погляд LIVE" на телеканалі "Нова Волинь" у п'ятницю, 24 листопада.

Проте гість студії депутат Волинської обласної ради Михайло Імберовський зачепив і тему бізнесу, який покликаний наповнювати бюджет, аби пенсіонери могли отримати гідні пенсії. Проте, за словами депутата облради, в Україні ставлення до бізнесу дещо інакше.

"Є статистичні дані, я їх вибрав із експертного середовища, із нашого Управління статистики України. Я вам хочу сказати, що за період з 2019 по 2023 роки на пенсію вийде 3 мільйони 365 тисяч чоловік. За такий же період піде працювати аж 1 мільйон 932 тисячі. Різниця складає 1 мільйон 433 тисячі. Це за 4 роки", - зауважив Імберовський.

Також він додав, що з таких умов дефіцит коштів у Пенсійному фонді буде тільки збільшуватися.

"Для того, щоби ця "дірка" не збільшувалася, треба бізнес розвивати. А що в нас відбувається? Протягом шести місяців Україна отримала 30 мільярдів перевиконання бюджету. І з тих 30 мільярдів, ніхто про це не говорить, 27 мільярдів направлено на наші силові структури, які перевіряють, тиснуть на бізнес. І Володимир Гройсман, коли тут був на закритій зустрічі з бізнесом всі ці речі почув. Тож для того, щоби бізнес розвивався йому потрібно не створювати поліцейську державу, а сприяти створювати робочі місця", - підсумував Михайло Імберовський.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
25.11.2017 15:55
Переглядів643
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
16:10
25.11.2017
не експерт, але шарю
і це все дуже печально. Щодо статистики, то скажу так: теперішня влада робить наче добре, поки вона влада, а коли прийдуть наступники, то будуть вигрібати то всьо, що ці наробили. Тоді і грянуть нові реформи. Згадаєте мої слова
останні новини
20-08-2018 19-08-2018 18-08-2018
Вибір редактора

Рейтинг