У Луцькраді розповіли, куди подівся сморід в місті

Завдяки тому, що на поля фільтрації вже не потрапляє мелясна барда, а лише відходи цукрового заводу, сморід, від якого потерпали лучани влітку, зник.

Гнідавський цукровий завод та "Біо ПЕК" не надіслали відділу екології міської ради пропозиції до програми охорони навколишнього середовища на 2018-2020 роки. Про це розповів начальник відділу екології Луцькради Анатолій Гламазда 27 листопада під час засідання комісії з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження.

Втім Анатолій Гламазда розповів, що, аби вирішити питання зі смородом, від якого ще цього літа потерпали лучани, тільки цукровий завод скидає свої стоки на поля фільтрації. Біоетанольний завод мелясну барду, яка раніше теж потрапляла на поля фільтрації разом з фекальними відходами мікрорайону Вересневе, більше туди не скидає.

Мелясну барду завод зберігає у відповідних ємкостях, з яких її забирають сільгосппідприємства і вивозять на поля як добриво.

Депутат Костянтин Петрочук сказав, що відходи з Вересневого місто забиратиме в свою каналізацію і проект під'єднання каналізації мікрорайону до загальноміської вже фактично добігає до завершення.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
27.11.2017 11:20
Переглядів1306
Коментарів2
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
16:46
27.11.2017
Гандзя
налетіли всі. не смердить же, як раніше, то радійте
12:43
27.11.2017
Лучанка
Це знущення з лучан. Він нікуди не дівся. Як смерділо так і смердить!
останні новини
20-08-2018 19-08-2018 18-08-2018
Вибір редактора

Рейтинг