Сім_сорок: вітчизняні телешоу – справжні можливості чи "пшик"

Фото: ілюстративне

Увімкнувши телевізор на будь-який із каналів ми можемо спостерігати за тим, як Х-Фактор створює "зірок", "Ліга Сміху" в цікавішому форматі заміняє колишній "КВН", де також є "зірки", що підкорюють аудиторію гумором. Різні "Топ-моделі по-українськи", світом і Богом забута "Фабрика зірок", "Україна має талант", "Від пацанки до панянки", "Холостяк" - усюди є свої "зірки". Чи не так?

Не так! Бо запам'ятовуються насправді не всі. Один мій телевізійний друг із величезним досвідом ведучого сказав розумні слова – "На телебаченні не треба нормальні люди, треба неадеквати!". З цим важко не погодитися. Пам'ятаєте, як на Х-Факторі виступала дівчина (дійсно не знаю як її звати) із піснею "Опа-опа". Згодом цю пісню собі в репертуар взяв гур "АГОНЬ". Так от – невже ніхто із досвідчений телевізійників не вшарив, що то трохи дивна пісня, дивний виступ і дивні танці претендентки, яка прагнула отримати від журі "Так"? Все вони знали. І знали, якою буде реакція глядачів на той виступ, тому її й випустили на сцену. Рейтинг – понад усе! Зараз ця "зірка" погасла, бо й "слава" та була дуже спонтанна і яка не затримується надовго. А де зараз ті пацанки, які стали "ледями"? А ті фіналісти "Україна має талант", а ті зіркові дівчата, які боролися за "головного холостяка країни".

Здається, "система телебачення" вже не та. Для того, аби дивувати і розслабляти глядача шукають нових тимчасових зірок. Доведенням тому є сезонність телешоу. Хто зараз згадає переможця Х-Фактора 1 сезону, а 2, а 3? Ось бачите.

А нашим людям багато не треба. Ось би хоч 5 хвилинок на якомусь каналі показали і то вже щастя. Вважаю, що це не проблема телебачення – робити рейтинги неадекватами, не проблема людей – що так кортить "засвітитися" у телевізорі, а проблема країни – що по-іншому тяжко відчути себе особливим, успішним та затребуваним. А дівчата із Жмеринок чи Ківерець і далі йтимуть на проект "Холостяк" навіть не так для того, аби закохати в себе героя-красунчика, а тому, щоб показати всім родичам-колишнім-вогорам-подругам, що вона особлива, вона важлива, вона "зірка", хоч та час тривалості шоу. І байдуже, що згодом всі забуть, як її звати…

Рубрика СІМ_СОРОК є формою блогу, в якій журналісти виступають як вільні дописувачі та висловлюють своє бачення тих чи інших ситуацій. Редакція може не поділяти думку автора. Якщо в публікації вказана інформація, з якою Ви не погоджуєтесь, зв'яжіться з редакцією.

Автор:Валентина МЕЛЬНИК
* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
28.11.2017 07:40
Переглядів1366
Коментарів4
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
12:27
28.11.2017
Ківерчанин
Що за дискримінація Ківерець?
10:19
28.11.2017
Олена
Х-Фактор, холостяк і Україна маєталант - це шоу створені на так званому Заході. У Великобританії також виступають неадеквати які за будьяку ціну хочуть запам'ятатися хоча б на тиждень, а в США також є вагітні у 17. Тому не зрозуміло чому автор вважає що за популярність таких шоу несе відповідальність якась конкретна країна. В усьому світі люди люблять спостерігати за неадекватами і підвищувати цим свою самооцінку. Як інакше пояснити імперію Кардаш'ян (чи як воно правильно пишеться)? А вот Лігу Сміху так само як і КВН хочеться захистити - може глядач не буде пам'ятати чуваків з Загорецької так як пам'ятають, скажімо, Зеленьського. Але такі проекти це перед усім фабрика\школа акторів, сценаристів, авторів і просто креативних людей. Не путайте варштат типу Ліги Сміху і реаліті шоу про просто талановитих людей, типу Україна має талант і тимпаче "тупізм", типу холостяка :).
10:54
28.11.2017
Уважний
1
0
скільки людей, стільки й думок. Мова ж про тимчасовість слави, як зірок Ліги Сміху, так й того ж Холостяка. Так, мета програм різна - з цим ніхто ж не сперечається.
09:47
28.11.2017
лучанин
очевидно - пшик
останні новини
20-08-2018 19-08-2018 18-08-2018
Вибір редактора

Рейтинг