У Луцькраді створять комісію, яка розподілятиме кошти з депутатського фонду

У Луцькраді пропонують створити тимчасову комісію, яка контролюватиме рівномірний розподіл коштів депутатського фонду між всіма округами міста.

Для того, аби Програма підтримки ініціатив виборців територіальних виборчих округів, від яких не було обрано депутатів Луцької міської ради на 2018-2020 роки, нормально функціонувала, пропонують створити тимчасову контрольну комісію. Про це сказав депутат Микола Яручик 27 листопада під час засідання комісії з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження.

Програма, ініціатором якої виступив депутат Андрій Покровський, має на меті відновлення соціальної справедливості. Мається на увазі те, аби виборчі округи міста, які після виборів лишились без своїх представників у депутатському корпусі міської ради, мали теж додаткове фінансування.

Микола Яручик запропонував головою контрольної комісії призначити ініціатора програми Андрія Покровського, а також, щоби туди увійшло по одному представнику з кожної фракції міськради

"Тоді комісія буде працювати і будуть рівномірно розподілятись кошти між всіма округами", – пояснив Микола Яручик.

Депутат Андрій Козюра зауважив, що, відповідно до закону про місцеве самоврядування, варто визначити строк дії цієї комісії.

Микола Яручик запропонував строк, до якого діятиме контрольна комісія, визначити відповідно до закінчення дії самої програми.

Депутати разом із внесеною пропозицією підтримали проект рішення, який винесуть на розгляд сесії Луцькради.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
27.11.2017 13:05
Переглядів766
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-08-2018 17-08-2018
Вибір редактора

Рейтинг