"В карти програв", - Віктор Бронюк про те, як став рекламним обличчям ЖК "Світлий хутір"

Лідер гурту "ТІК" Віктор Бронюк у інтерв'ю "Конкуренту" розповів, як погодився стати рекламним обличчям нового луцького житлового комплексу "Світлий хутір".

" В карти програв", – пожартував Віктор Бронюк.

А потім додав, що минулого року під час туру в муздрамтеатрі був концерт гурту "ТІК", куди й прийшли представники компанії і хотіли поспілкуватися.

"Сказали, що в них є така ідея, що хочуть побудувати трохи інше житло, трохи іншого формату – "Світлий хутір". Розказали, показали концепцію, свої ідеї. Я сам вже пережив три будівництва. Мені подобається будувати, брати в цьому участь. А ще мені дуже подобається, коли сьогодні з'являються на ринку нові компанії, які трошки відходять від пострадянського шаблону, які будуються ще за ГОСТ-ами 60-х років", – розповів Бронюк.

Також зауважив, що люди будуть купувати нове житло, будуть створювати нові сім'ї, будуть народжуватися дітки, це ж позитивно. Це гарна світла річ. Саме тому він і погодився стати рекламним обличчям ЖК.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
02.12.2017 12:00
Переглядів1527
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-10-2018 20-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг