У Луцьку столичні актори розповіли, чи існує sex після ЗАГСу (фото)

Столична команда акторів "Чорний квадрат" привезла до Луцька сучасну виставу "Чи є SEX після ЗАГСу?". Тож в неділю, 3 грудня, РЦ "Промінь" був переповнений молодими парами, які прийшли почути відповідь на це запитання.

Варто зауважити, що театр імпровізації "Чорний квадрат" користується великою популярністю саме завдяки відвертим комедіям, які часто трапляються у житті українців. Серед акторів театру є відома "лігосмішниця" Ірина Сопонару, письменник, радіоведучий, драматург Олексій Курилко, ведучий на телеканалі "ТЕТ", гуморист Володимир Шумко та інші.

На початку вистави до глядачів вийшов один з акторів Олександр Розвяков, який попередив, що театрали люблять імпровізувати та підставляти своїх колег на сцені, але глядачі можуть цього навіть не помітити. Також запитав у луцьких молодих сімей чи все таки існує секс після РАЦСу, на що отримав однозначну відповідь – так!

Аби довести, що імпровізація – не чуже слово акторам, Розвяков попросив луцьку публіку, аби та назвала декілька висловів, які актори використають у своїй виставі. І лучани назвали: "Йосип твій дід, мати – Василина", "На чужий коровай, рот не роззявляй", "Подарованому коню в зуби не заглядають", "Раз-раз і на матрац", "Скоро Новий рік, чую запах сосни". Забігаючи наперед, варто відмітити, що актори влучно використали майже всі фрази, на що глядачі реагували гучними оплесками.

Анна Яновицька та Володимир Шумко грали у виставі пару, яка має одружитися за 23 дні. Вони за складеним списком виясняли, що варто змінити партнеру, а що слід залишити так, як є. В гумористичній формі розповідали про себе та про свої очікування. Жарти про кількість партнерів героїні підкорили луцьку публіку остаточно.

"Та це аж 6 автобусів "Богдан", битком набитих, а я такий ззаду на роликах", – коментував майбутній чоловік героїні.

Проте вона змогла переконати, що він у неї найкращий, і жоден попередній не був вартий того, аби вийти за нього заміж. Щасливий кінець стався для обох – героїні, яка досягла розуміння і ніжності від коханого, і для дельфіна, якого поїхав рятувати герой.

Інша сюжетна лінія – керівниця та її підлеглий, які восени святкували новорічний корпоратив. Актори Олександр Розвяков та Ірина Басій відмінно зіграли сором'язливого працівника, який таємно закоханий у свою привабливу, але одиноку керівницю.

Ефектна жінка боялася осуду колег, проте її підлеглий Валерій, якого вона називала Вовою, зізнався їй у коханні та запропонував вийти заміж. Спочатку він отримав насмішки та відмову, проте діями зумів переконати, що він хороший хлопець. Зійшлись на тому, що наступного дня, він мав перед колегами попросити її руки і серця, а вона відповісти: "Я згодна, Ва-лє-ра".

Після завершення вистави, лучани у гарному настрої подарували акторами оплески. А в холі "Променя" ділилися враженнями та пригадували влучні жарти.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
04.12.2017 11:10
Переглядів1181
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
12:06
04.12.2017
лучанин
я був на виставі, ржав як кінь. Крута!
останні новини
17-07-2018 16-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг