"Тут був я": у Луцьку з'явилося спеціальне місце для написів (фото)

Тепер у Луцьку на вул. Галшки Гулевичівни можна сміливо залишати свій допис.

Про це у Facebook повідомив Тарас Пахолюк.

Дошку "Тут Був Я" створили як альтернативу зіпсованим надписами прохожих фасадам і міським об'єктам. Організувало такий проект управління туризму і промоції Луцькради, Молодіжний центр Волині, NGO Youth Platform \ ГО "Молодіжна Платформа", Active Citizens Ukraine, British Council.

"Вона, на жаль, не захистить місто від вандалізму, але створить альтернативу для дорослих і особливо дітей. Ідея дошки пропонує ігровими методами задуматися над великою кількістю об'єктів інфраструктури, історії та пам'яті, які постійно пошкоджуються хуліганами. Для цього ми використали давню генетичну здатність людини залишати записи в печерах, на скелях, в гробницях і келіях. Дошка має слугувати певним засобом реалізації людських бажань залишити свій слід, яким би він не був. Матеріал був навмисно вибраний і збережений в своєму природному стані (чорний необроблений метал і шліфований бетон), щоб показати простоту і природність рішення, а також не вибиватися із контексту", – йдеться у повідомленні.

Отож, туристичних гідів просять приводити гостей до цієї дошки, а також слугувати цензорами надписів.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
04.12.2017 13:55
Переглядів1073
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-08-2018 16-08-2018 15-08-2018
Вибір редактора

Рейтинг